Today's Deals
Help Guides
Download App
MINIMALIST
Frizz Control Complex Hair Serum
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£17.99
£35.98 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From MINIMALIST
50ml
MINIMALIST
Maleic Bond Repair Complex 05% Hair Serum
£11.99
£23.98 per 100ml
30ml
MINIMALIST
Hair Density Serum 18% Hair Serum
£13.99
£46.63 per 100ml
200g
MINIMALIST
Maleic Bond Repair Complex 05% Hair Mask
£12.99
£6.50 per 100g
MINIMALIST
Maleic Bond Repair Complex 3.5% Hair Shampoo
£11.99
30ml
MINIMALIST
Alpha Arbutin 02% Face Serum
£10.99
£36.63 per 100ml
MINIMALIST
Salicylic Acid 02% Face Serum
£10.99
30ml
MINIMALIST
Vitamin C 10% Face Serum
£12.99
£43.30 per 100ml
180g
MINIMALIST
Niacinamide 05% Body Lotion
£7.99
£4.44 per 100g
50g
MINIMALIST
Vitamin B5 10% Moisturizer
£9.99
£19.98 per 100g
MINIMALIST
Marula Oil 05% Moisturizer
£7.99
Related Products
250ml
TIGI
Bed Head Control Freak Straightening Serum
£9.89
£3.96 per 100ml
75ml
Noughty
Frizz Magic Serum
£9.99
£13.32 per 100ml
50ml
Philip Kingsley
Finishing Touch Frizz Fighting Gloss
£25.00
£50.00 per 100ml
75ml
Umberto Giannini
No More Frizz Curl Serum
£9.25
£12.33 per 100ml
Jerome Russell
Bstyled Hair Serum
£1.75
50ml
John Frieda
Frizz Ease All-in-1 Original Hair Serum for Medium to Thick Hair
£4.99
£9.98 per 100ml
50ml
John Frieda
Frizz Ease The Controller Extra Strength Serum
£6.66
£13.32 per 100ml
50ml
John Frieda
Frizz Ease The Hydro Sealer Moisture Protect Serum
£6.66
£13.32 per 100ml
160ml
Aussie
Frizz Off 24H Leave-In Serum
£5.99
£3.74 per 100ml
50ml
Virtue
Healing Oil
£43.00
£86.00 per 100ml