Today's Deals
Help Guides
Download App
MINIMALIST
Maleic Bond Repair Complex 05% Hair Serum
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£11.99
£23.98 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From MINIMALIST
200g
MINIMALIST
Maleic Bond Repair Complex 05% Hair Mask
£12.99
£6.50 per 100g
MINIMALIST
Maleic Bond Repair Complex 3.5% Hair Shampoo
£11.99
50ml
MINIMALIST
Frizz Control Complex Hair Serum
£17.99
£35.98 per 100ml
30ml
MINIMALIST
Hair Density Serum 18% Hair Serum
£13.99
£46.63 per 100ml
180g
MINIMALIST
Niacinamide 05% Body Lotion
£7.99
£4.44 per 100g
MINIMALIST
Marula Oil 05% Moisturizer
£7.99
30ml
MINIMALIST
Alpha Arbutin 02% Face Serum
£10.99
£36.63 per 100ml
MINIMALIST
Salicylic Acid 02% Face Serum
£10.99
30ml
MINIMALIST
Vitamin C 10% Face Serum
£12.99
£43.30 per 100ml
50g
MINIMALIST
Vitamin B5 10% Moisturizer
£9.99
£19.98 per 100g
Related Products
50ml
OGX
Bond Protein Repair Serum
£7.68
£15.36 per 100ml
150ml
L'Oreal
Paris Elvive Bond Repair Leave-In Serum
£8.49
£5.66 per 100ml
300ml
Hairification
H24 Complex Hair Repair Peptide Shampoo
£14.99
£5.00 per 100ml
50ml
OGX
Bond Protein Repair & Protect Smoothing 3-In-1 Oil Mist
£8.39
£16.78 per 100ml
250ml
Noughty
Let's Bond Bond Repair Shampoo
£5.99
£2.40 per 100ml
385ml
OGX
Bond Protein Repair Conditioner
£5.00
£1.30 per 100ml
300ml
Nature Spell
Bond Repair Hair Mask
£7.99
£2.66 per 100ml
OPI
Repair Mode Bond Building Nail Serum
£16.09
48ml
Bumble and bumble
Bond-Building Repair Oil Serum
£19.00
£39.58 per 100ml
385ml
OGX
Bond Protein Repair Shampoo
£5.00
£1.30 per 100ml