Today's Deals
Help Guides
Download App
MINIMALIST
CPH Complex + Oligopeptide 0.8% Anti- Dandruff Serum
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£11.99
£23.98 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From MINIMALIST
50ml
MINIMALIST
Frizz Control Complex Hair Serum
£17.99
£35.98 per 100ml
50ml
MINIMALIST
Maleic Bond Repair Complex 05% Hair Serum
£11.99
£23.98 per 100ml
30ml
MINIMALIST
Hair Density Serum 18% Hair Serum
£13.99
£46.63 per 100ml
MINIMALIST
Niacinamide 10% Face Serum
£11.99
MINIMALIST
Tranexamic 03% Face Serum
£11.99
200g
MINIMALIST
Maleic Bond Repair Complex 05% Hair Mask
£12.99
£6.50 per 100g
250ml
MINIMALIST
Maleic Bond Repair Complex 3.5% Hair Shampoo
£11.99
£4.80 per 100ml
30ml
MINIMALIST
Vitamin C 10% Face Serum
£12.99
£43.30 per 100ml
30ml
MINIMALIST
Salicylic Acid 02% Face Serum
£10.99
£36.63 per 100ml
30ml
MINIMALIST
Alpha Arbutin 02% Face Serum
£10.99
£36.63 per 100ml
Related Products
300ml
Nature Spell
Dandruff Complex Conditioner
£7.99
£2.66 per 100ml
400ml
Nature Spell
Dandruff Complex Hair Mask
£7.99
£2.00 per 100ml
300ml
Nature Spell
Dandruff Complex Shampoo
£7.99
£2.66 per 100ml
300ml
Vosene
Original Anti-Dandruff Shampoo
£1.50
£0.50 per 100ml
60ml
Nizoral
Anti-dandruff Shampoo
£6.67
£11.12 per 100ml
90ml
KERASTASE
Symbiose Intensive Anti-Dandruff Night Hair Serum For Sensitive Dandruff-Prone Scalps With Salicylic Acid
£38.99
£43.32 per 100ml
400ml
Biolage
Scalp Sync Anti Dandruff Shampoo
£17.88
£4.47 per 100ml
300ml
OUAI
Anti-Dandruff Shampoo
£34.00
£11.33 per 100ml
Aldi Lacura
Anti-Dandruff Shampoo
£1.19
Sainsbury's
Anti Dandruff Shampoo
£1.20