Today's Deals
Help Guides
Download App
John West
Skinless & Boneless Wild Pink Salmon
80g
3
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.30
£1.79 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how John West prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.90
Usually
£4.00
Highest
£4.30
£4.30
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Wild Pacific Pink Salmon Skinless & Boneless 105g
£2.40
£2.29 per 100g
Asda
Wild Alaskan Pink Salmon 170g
£2.99
£1.76 per 100g
Tesco
Skinless Boneless Wild Pacific Pink Salmon 170g
£3.00
£1.76 per 100g
Waitrose
Waitrose 2 MSC Wild Keta Salmon Fillets
£7.50
Morrisons
Steamed Salmon Fillets
£5.95
£2.98 each
Iceland
2 Lightly Smoked Salmon Fillets 200g
£4.50
£2.25 per 100g
see more
Good to know
Skinless and boneless pink salmon
High in Omega 3
420mg of Omega 3 per drained can
Reviews
2.5
6 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From John West
213g
John West
Wild Pacific Pink Salmon MSC
4
£3.47
£1.63 per 100g
80g
John West
Fridge Pot MSC Pink Salmon
2
£2.25
£2.81 per 100g
213g
John West
Wild Red Salmon MSC
23
£5.22
£2.45 per 100g
115g
John West
Atlantic Salmon Fillet in Olive Oil
132
£2.50
£2.17 per 100g
115g
John West
Atlantic Salmon Fillet Mediterranean Style in Olive Oil
3
£2.50
£2.17 per 100g
115g
John West
Atlantic Salmon Fillet in Olive Oil with Zesty Lemon
3
£2.50
£2.17 per 100g
95g
John West
Boneless Sardines in Tomato Sauce
11
£1.90
£2.00 per 100g
95g
John West
Boneless Sardines in Olive Oil
20
£2.00
£2.11 per 100g
132g
4
John West
Tuna Chunks in Brine
11
£3.50
£0.66 per 100g
80g
John West
Fridge Pot MSC Pink Salmon with Lemon & Herbs
3
£2.60
£3.25 per 100g
Related Products
170g
Tesco
Skinless Boneless Wild Pacific Pink Salmon
56
£3.00
£1.76 per 100g
170g
Tesco
Skinless & Boneless Wild Red Salmon
57
£4.95
£2.91 per 100g
105g
Princes
Skinless Boneless Wild Red Salmon
19
£4.70
£4.48 per 100g
105g
Sainsbury's
Wild Pacific Pink Salmon Skinless & Boneless
23
£2.40
£2.29 per 100g
170g
Sainsbury's
Wild Pacific Pink Salmon Skinless & Boneless
23
£3.00
£1.76 per 100g
170g
Princes
SKINLESS & BONELESS RED SALMON
3
£5.00
£2.94 per 100g
170g
Sainsbury's
Wild Pacific Red Salmon Skinless & Boneless
36
£5.15
£3.03 per 100g
105g
Sainsbury's
Wild Pacific Red Salmon Skinless & Boneless
36
£3.75
£3.57 per 100g
213g
Princes
Pink Wild Pacific Salmon
2
£2.50
£1.17 per 100g
105g
Tesco
Wild Pacific Pink Salmon
60
£1.85
£1.76 per 100g
Related Searches
John West
Salmons
Fish
Salmon Fillets
Tinned Salmon