Today's Deals
Help Guides
Download App
John West
Tuna Chunks in Brine MSC (102g drained)
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£5.50
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
John West Tuna Chunks in Brine MSC (102g drained)
£5.50
125g
Cheapest
£1.00
£0.80 per 100g
4 x 125g
£3.50
£0.70 per 100g
4 x 132g
£3.50
£0.66 per 100g
Reviews
4.4
72 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From John West
John West
Tuna Chunks in Spring Water MSC (102g drained)
5
£1.38
£1.10 per 100g
John West
Tuna Chunks in Spring Water (102g drained)
92
£3.50
£0.70 per 100g
John West
Tuna Chunks in Sunflower Oil (102g Drained)
92
£3.50
£0.70 per 100g
John West
Tuna Chunks in Sunflower Oil MSC (102g drained)
1
£1.00
£0.80 per 100g
John West
Tuna Chunks In Spring Water
13
£4.45
£0.89 per 100g
John West
No Drain Tuna Chunks with a Little Brine MSC
174
£3.70
£1.23 per 100g
John West
No Drain Tuna Steak in Brine
18
£2.50
£1.39 per 100g
John West
Tuna Chunks in Sunflower Oil
34
£3.50
£0.66 per 100g
John West
No Drain Fridge Pot Tuna Steak with a Little Brine MSC
7
£6.00
John West
No Drain Tuna Chunks with a Little Spring Water MSC
232
£3.70
£1.23 per 100g
Related Products
Princes
Tuna Chunks in Brine
29
£4.25
£0.73 per 100g
Sainsbury's
in Brine Tuna Chunks (3x56g Drained)
58
£2.20
£0.92 per 100g
Waitrose Ltd
Essential MSC Tuna Chunks in Brine
24
£1.50
Waitrose Ltd
Essential MSC Tuna Chunks in Brine
41
£5.25
Prince's
Tuna Chunks In Springwater
92
£1.80
£1.24 per 100g
Princes
Drained Tuna Steak In Brine
5
£2.50
£1.39 per 100g
EVERYDAY ESSENTIALS
Tuna Chunks In Brine
£0.59
THE FISHMONGER
Tuna Chunks In Brine
£0.65
THE FISHMONGER
Tuna Chunks In Brine
£2.49
£0.62 each
Minerva
Tuna Chunks in Brine
£4.75
Related Searches
John West