Today's Deals
Help Guides
Download App
Johnson's
Kids Curl Defining Shampoo
500ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.75
£0.75 per 100ml
VISIT
Tesco
£3.75
£0.75 per 100ml
VISIT
Boots
£4.00
£0.80 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£4.00
£0.80 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.7
130 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Johnson's
500ml
Johnson's
No More Tangles Kids Shampoo
329
£3.24
£0.65 per 100ml
300ml
Johnson's
Baby Gold Shampoo
537
£1.85
£0.62 per 100ml
500ml
Johnson's
Bedtime Shampoo
327
£2.50
£0.50 per 100ml
500ml
Johnson's
Baby Shampoo
867
£2.24
£0.45 per 100ml
500ml
Johnson's
Top-to-Toe Baby Bath
1,798
£2.24
£0.45 per 100ml
500ml
Johnson's
Baby Bedtime Bath
1,330
£2.50
£0.50 per 100ml
500ml
Johnson's
Baby Comfort Touch Wash & Shampoo
125
£3.75
£0.75 per 100ml
500ml
Johnson's
Baby Bubble Bath
372
£2.24
£0.45 per 100ml
Johnson's
Baby Bedtime Wash
454
£3.75
Johnson's
Soothing Vapour Bath
339
£1.94
Related Products
250ml
Aveeno
Kids Shampoo Sensitive Skin & Scalp
702
£4.57
£1.83 per 100ml
250ml
Noughty
Wave Hello Curl Defining Shampoo
990
£4.49
£1.80 per 100ml
354ml
Being
Shampoo Curl Power
£5.33
£1.51 per 100ml
50ml
Umberto Giannini
Curl Jelly Wash Shampoo Mini
17
£3.50
£7.00 per 100ml
400ml
Leo Bancroft
SHAMPOO CURL DEFINING
32
£5.00
£1.25 per 100ml
150ml
Nala's
Kids Curl Moisturiser Tropical Blast
10
£4.95
£3.30 per 100ml
250ml
Aveeno
Baby Kids Conditioner
776
£4.57
£1.83 per 100ml
150ml
Nalas Baby
Nala's Kids Curl Defining Jelly Tropical Blast
5
£4.95
£3.30 per 100ml
400ml
Cantu
Shea Butter Sulfate-Free Cleansing Cream Shampoo for Natural Hair
214
£4.90
£1.23 per 100ml
100ml
Maui Moisture
Revive & Hydrate+ Shea Butter Shampoo
48
£3.19
£3.19 per 100ml
Related Searches
Johnson's