Today's Deals
Help Guides
Download App
Family's
Jutrzenka Familijne Cocoa Cream Wafer Biscuit
180g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.10
£0.61 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£0.90
Usually
£1.10
£1.10
Supermarket Alternatives
Asda
Pink Wafers 185g
£0.92
£0.50 per 100g
Morrisons
Wafer Curls
£2.25
Sainsbury's
Milk Choc Double Take 21.5g
£1.60
£0.93 per 100g
Tesco
Snappy Fingers Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack 172g
£1.60
£0.12 per 100g
Good to know
Crunchy cocoa-cream wafers
Flavoured cream
Serving size 3 wafers (30g)
Servings per container 6
Produce of the EU
see more
Reviews
5.0
13 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
180g
Jutrzenka
Cocoa Chocolate Wafers with Cream
22
£1.04
£0.58 per 100g
Chloe's
Hazelnut & Cocoa Wafer Rolls
54
£2.95
Blue Riband
Milk Chocolate Wafer Biscuit Bar Multipack
£2.00
Cadbury
Timeout Orange Milk Chocolate Covered Wafer
2
£1.50
£0.25 each
150g
Tago
Wafer Rolls with Cocoa Cream
3
£1.74
£1.16 per 100g
36g
Goplana
Grzeski Wafer Chocolate Bar Cocoa Classic
25
£0.37
£1.03 per 100g
150g
**UNASSIGNED
Tago Wafer Rolls With Cocoa Cream
£1.00
£0.67 per 100g
140g
Goplana
Jezyki Classic Biscuits
22
£1.42
£1.01 per 100g
45g
Belvita
Chocolate Chip Biscuits
26
£1.00
£0.44 per 100g
90g
Loacker
Napolitaner Hazelnut Cream Wafer Biscuits
60
£1.00
£1.11 per 100g
Related Searches
Family's
Biscuits
Chocolate Biscuits
Wafers
Wafer Biscuits