Today's Deals
Help Guides
Download App
Jutrzenka
Cream Flavoured Wafers
180g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.04
£0.58 per 100g
VISIT
Tesco
£1.10
£0.61 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£0.73
Usually
£1.04
£1.04
Supermarket Alternatives
Asda
Pink Wafers 185g
£0.92
£0.50 per 100g
Morrisons
Wafer Curls
£2.25
Good to know
Wafers
Cream flavoured cream
Reviews
5.0
4 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
"This is great as a snack and tasty feeling light when eating and it's a good price too!"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Jutrzenka
180g
Jutrzenka
Cocoa Chocolate Wafers with Cream
22
£1.04
£0.58 per 100g
180g
Jutrzenka
Hazelnut Wafers with Nut Flavoured Cream
5
£1.04
£0.58 per 100g
16g
Jutrzenka
Be-be Biscuits Bebe Herbatniki
14
£0.20
£1.25 per 100g
Related Products
200g
Garden
Cream Wafers Chocolate Flavoured
8
£2.50
£0.31 per 100g
180g
Family's
Jutrzenka Familijne Cocoa Cream Wafer Biscuit
13
£1.10
£0.61 per 100g
200g
Garden
Cream Wafers Vanilla Flavour
1
£2.50
£0.31 per 100g
ASDA
48 Ice Cream Wafers
37
£1.05
Carousel
Ice Cream Nougat Wafers
11
£2.00
200g
Garden
Cream Wafers Strawberry Flavour
£2.50
£1.25 per 100g
90ml, 720ml
ASDA
Neapolitan Choc Ice Cream Wafers
90
£2.56
£0.36 per 100ml
GIANNI'S
Vanilla Wafers Ice Cream Sandwiches
£1.99
£0.25 each
GIANNI'S
Neapolitan Wafers Ice Cream Sandwiches
£1.99
£0.25 each
50g
Horalky
SEDITA Horalky Wafers with Peanuts
10
£1.00
£2.00 per 100g
Related Searches
Jutrzenka
Wafers
Wafer Biscuits