Today's Deals
Help Guides
Download App
Kellogg's
Coco Pops Chocos Mix Breakfast Cereal
430g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.85
£0.66 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.50
£0.81 per 100g
£2.85 NECTAR
VISIT
Iceland
£3.50
£0.81 per 100g
VISIT
Tesco
£3.50
£0.81 per 100g
£2.85 CLUBCARD
VISIT
Waitrose
£3.75
£0.87 per 100g
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Nutritional
Source Of Fibre
Reviews
4.5
86 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kellogg's
430g
Kellogg's
Coco Pops Chocos Cereal
244
£2.85
£0.66 per 100g
20g
Kellogg's
Coco Pops Chocolate Cereal Milk Snack Bars
90
£1.24
£1.55 per 100g
400g
Kellogg's
High Protein Bites Chocolate Cereal
102
£2.85
£0.71 per 100g
650g
Kellogg's
Coco Pops Chocolate Breakfast Cereal
75
£3.85
£0.59 per 100g
420g
Kellogg's
Coco Pops Chocolate Breakfast Cereal
75
£3.50
£0.83 per 100g
365g
Kellogg's
Coco Pops Mega Pops Chocolate Breakfast Cereal
227
£3.30
£0.90 per 100g
420g
Kellogg's
Coco Pops Cereal
7
£2.85
£0.68 per 100g
25g
Kellogg's
Frosties Cereal Breakfast Bar
46
£1.24
£1.24 per 100g
24g
Kellogg's
Corn Flakes Chocolate cereal and milk snack bars
42
£1.00
£1.04 per 100g
Kellogg's
Oaties Chocolate Breakfast Cereal
49
£3.48
Related Products
600g
Shreddies
Nestle Coco Shreddies The Coco One Cereal
1,053
£2.50
£0.42 per 100g
375g
Golden Nuggets
Nestle Golden Nuggets Cereal
118
£2.50
£0.67 per 100g
350g
Fuel
FUEL10K Chocolate Multigrain Hoops High Protein Breakfast Cereal
31
£2.50
£0.71 per 100g
375g
Nestle
Curiously Cinnamon Cereal
559
£2.75
£0.73 per 100g
500g
Dorset Cereals
Oat Granola
41
£2.95
£0.59 per 100g
450g
Jordans
Country Crisp Honey & Nut Cereal
96
£2.50
£0.56 per 100g
460g
Nestle
Shreddies Honey Cereal
24
£2.50
£0.54 per 100g
515g
Nestle
Cheerios Honey Cereal Family Pack
252
£3.50
£0.68 per 100g
1.1kg
Shreddies
Nestle Shreddies Original Cereal
4,080
£3.80
£0.35 per 100g
Nestle
Nestle Chocolate Minis Breakfast Cereal
138
£3.00
Related Searches
Kellogg's