Today's Deals
Help Guides
Download App
KERASTASE
Premiere Repairing Advanced Repairing Shampoo For Damaged Hair
500ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£25.00
£5.00 per 100ml
VISIT
Amazon
£36.14
£7.23 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.7
1,386 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From KERASTASE
250ml
KERASTASE
Kerastase Premiere Decalcifying Repairing Shampoo For Damaged Hair With Pure Citric Acid And Glycine250 ml
616
£20.00
£8.00 per 100ml
80ml
KERASTASE
Kerastase Premiere Decalcifying Repairing Shampoo For Damaged Hair With Pure Citric Acid And Glycine
1,386
£10.18
£12.73 per 100ml
200ml
KERASTASE
Kerastase Premiere Bonding Advanced Conditioner For Damaged Hair With Pure Citric Acid200 ml
312
£25.00
£12.50 per 100ml
250ml
KERASTASE
Premiere Decalcifying Repairing Pre-Shampoo Hair Treatment for Damaged Hair with Pure Citric Acid and Glycine
325
£20.00
£8.00 per 100ml
KERASTASE
Kerastase Premiere Discovery Gift Set For Damaged Hair With Pure Citric Acid (Travel-Size Pre-Shampoo Shampoo And Mask)
50
£31.66
200ml
KERASTASE
Kerastase Premiere Anti-Breakage Repairing Filler Hair Mask For Damaged With Peptides And Glycine200 ml
62
£28.00
£14.00 per 100ml
500ml
KERASTASE
Kerastase Blond Absolu Shampoo Hydrating Refill Pouch For Lightened & Highlighted Blonde Hair With Hyaluronic Acid
821
£32.99
£6.60 per 100ml
500ml
KERASTASE
Kerastase Resistance Shampoo Strengthening And Fortifying Refill Pouch For Damaged Brittle Hair With Vita-Ciment Complex
603
£28.61
£5.72 per 100ml
500ml
KERASTASE
Nutritive Bain Satin Riche Shampoo Refill Pouch with Niacinamide For Very Dry Hair
565
£31.20
£6.24 per 100ml
250ml
KERASTASE
Resistance Strengthening Shampoo Damaged hair seeking healthier length With Creatine Bain Extensioniste
450
£15.99
£6.40 per 100ml
Related Products
200ml
Bali Curls
Bonding Repair Shampoo200 ml
£10.99
£5.50 per 100ml
500ml
Redken
Acidic Bonding Concentrate Refill Pouch
£26.40
£5.28 per 100ml
300ml
Redken
Acidic Bonding Concentrate Conditioner For Damaged Hair
182
£22.35
£7.45 per 100ml
400ml
Biolage
Bond Therapy Shampoo
£16.08
£4.02 per 100ml
300ml
Redken
Acidic Bonding Concentrate Shampoo For Damaged Hair
182
£21.92
£7.31 per 100ml
500ml
Redken
Extreme Shampoo For Damaged Hair With Protein Repairs Strength & Adds Flexibility
£27.07
£5.41 per 100ml
300ml
Redken
Acidic Bonding Curls Shampoo For Damaged Curly & Coily Hair Restore Curl Pattern
20
£21.92
£7.31 per 100ml
30ml
Bali Curls by Hank Ge
Bali Curls Bonding Oil
£12.96
£43.20 per 100ml
500ml
Biolage
Hydrasource Refill Shampoo
£14.74
£2.95 per 100ml
50ml
Redken
Acidic Bonding Concentrate Leave-In Conditioner Bond Repair for Damaged Hair with Heat Protection
£12.95
£25.90 per 100ml