Today's Deals
Help Guides
Download App
Kerrygold
Garlic & Herb Cream Cheese
180g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.50
£1.39 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Kerrygold prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Highest
£4.25
£2.50
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kerrygold
100g
Kerrygold
Garlic and Herb Butter Stick
£2.55
£2.55 per 100g
180g
Kerrygold
Natural Cream Cheese
£2.00
£1.11 per 100g
250g
Kerrygold
Pure Irish Butter Softer
£3.50
£1.40 per 100g
100g
Kerrygold
Pure Irish Butter Stick
£1.75
£1.75 per 100g
500g
Kerrygold
Pure Irish Salted Butter
£5.40
£1.08 per 100g
200g
Kerrygold
Pure Irish Butter Unsalted
£2.25
£1.13 per 100g
Related Products
150g
Boursin
Garlic & Herb Soft French Cheese
£2.94
£1.96 per 100g
Jacob's
Mini Cheddars Cream Cheese Garlic & Herb Flavour
£1.90
16g
Boursin
Garlic & Herb French Cheese Portions
£1.95
£2.03 per 100g
55g
Tesco
Mini Pretzels with Garlic & Herb Cream Cheese Dip
£1.30
£2.36 per 100g
LET'S PARTY
Garlic & Herb Cheese Bites
£1.79
£0.15 each
125g
Boursin
Velvety Garlic & Herb Cheese Dip
£2.60
£2.08 per 100g
150g
Food Heaven
Violife Creamy Garlic & Herb Vegan Soft Cream Cheese Alternative
£2.75
£1.83 per 100g
250g
Sainsbury's
Light Garlic & Herb Soft Cheese
£1.65
£0.66 per 100g
200g
ASDA
Lighter Garlic & Herb Soft Cheese
£1.27
£0.64 per 100g
200g
ASDA
Garlic & Herb Grated Cheese Blend
£2.00
£1.00 per 100g
Related Searches
Kerrygold