Today's Deals
Help Guides
Download App
Kiddylicious
Mandarin Rice
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.00
£1.00 per 100g
5 FOR 4
VISIT
Morrisons
£1.20
£1.20 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Kiddylicious prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Highest
£24.00
£1.00
Good to know
Free from
Preservatives
Reviews
4.6
7 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kiddylicious
100g
Kiddylicious
Kiwi Rice
6
£1.00
£1.00 per 100g
100g
Kiddylicious
Apple Cherry Banana & Oat Bedtime Blend
£3.95
£0.99 per 100g
100g
Kiddylicious
Pouches Bedtime Blend Blueberry Banana & Oat 6m+
30
£0.95
£0.95 per 100g
100g
Kiddylicious
Yogurt Apricot
£1.00
£1.00 per 100g
100g
Kiddylicious
Apple & Oat Bedtime Blend
30
£4.00
£1.00 per 100g
100g
Kiddylicious
Apple & Oat Bedtime Blend with Chamomile 6+ Months
50
£0.95
£0.95 per 100g
Related Products
200ml
Cawston Press
Apple & Pear Juice
16
£2.40
£0.40 per 100ml
100g
Piccolo
Organic Pear Banana Coconut Milk & Baby Rice Pouch 4m+
17
£0.94
£0.94 per 100g
120g
Ella's Kitchen
Pear & Apple Baby Rice Pouch
4
£1.26
£1.05 per 100g
100g
Heinz
Fruit Puree Apple Pear Banana 4-36 Months Pouch
45
£0.96
£0.96 per 100g
100g
Cow & Gate
Fruit Pouch Apple Pear Banana & Apricot Baby Food Snack 6+ Months
3
£0.88
£0.88 per 100g
100g
Piccolo
Apple Banana & Kale
6
£1.31
£1.31 per 100g
100g
Kubus
Banana & Apple Mousse
1
£0.63
£0.63 per 100g
SUN QUENCH
Fruit and Barley Drink Apple & Pear
£1.09
160g
HiPP Organic
Rice Pudding with Apple & Pear Baby Food Jar 7+ Months
6
£1.00
£0.63 per 100g
125g
HiPP Organic
Apple & Pear Baby Food Jar 4+ Months
21
£0.85
£0.68 per 100g
Related Searches
Kiddylicious