Today's Deals
Help Guides
Download App
Kiddylicious
Pouches Bedtime Blend Blueberry Banana & Oat 6m+
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£0.95
£0.95 per 100g
VISIT
Tesco
£1.00
£1.00 per 100g
5 FOR 4
VISIT
Morrisons
£1.20
£1.20 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.20
£1.20 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
100g
Best Value
Cheapest
£0.95
£0.95 per 100g
4 x 100g
£4.00
£1.00 per 100g
Good to know
Free from
Preservatives
Reviews
4.7
30 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kiddylicious
100g
Kiddylicious
Apple & Oat Bedtime Blend with Chamomile 6+ Months
50
£0.95
£0.95 per 100g
100g
Kiddylicious
Pouches Strawberry Banana & Yoghurt 6m+
29
£4.00
£1.00 per 100g
100g
Kiddylicious
Apple Cherry Banana & Oat Bedtime Blend
£3.95
£0.99 per 100g
100g
Kiddylicious
Pouches Strawberry Yogurt
35
£0.95
£0.95 per 100g
100g
Kiddylicious
Apple & Oat Bedtime Blend
30
£4.00
£1.00 per 100g
100g
Kiddylicious
Yogurt Mango Pouches
32
£0.95
£0.95 per 100g
100g
Kiddylicious
Pouches Strawberry Apple & Spinach 6m+
1
£1.00
£1.00 per 100g
100g
Kiddylicious
Kiwi Rice
6
£1.00
£1.00 per 100g
100g
Kiddylicious
Mandarin Rice
7
£1.00
£1.00 per 100g
Related Products
100g
Little Freddie
Organic Blueberry Banana Greek Yogurt Pouch 6M+
91
£1.00
£1.00 per 100g
85g
Heinz
Blueberry Coconut & Oat Immunity Support Fruit Pouch 7+ Months
37
£0.93
£1.09 per 100g
100g
Ella's Kitchen
Organic Banana Baby Brekkie Pouch 6+ Months
8
£1.38
£1.38 per 100g
90g
Ella's Kitchen
Organic Dairy Free Coconut Yoghurt with Banana Baby Food Pouch 6+ Months
9
£1.34
£1.49 per 100g
100g
Little Freddie
Organic Banana Greek Yoghurt Pouch 6M+
49
£1.45
£1.45 per 100g
100g
Piccolo
Organic Apple Banana Blueberry Baby Food with Hint of Vanilla
36
£1.31
£1.31 per 100g
120g
Ella's Kitchen
Organic Apricot & Banana Baby Rice Pouch 4+ Months
7
£1.40
£1.17 per 100g
85g
Heinz
imunity sup pch apl+ban ce 6m+
11
£0.93
£1.09 per 100g
120g
Ella's Kitchen
Organic Blueberry Apple Banana Vanilla Baby Food Puree Pouch 4+ Months
6
£1.26
£1.05 per 100g
100g
Little Freddie
Organic Blueberry & Banana Greek Style Yoghurt Stage Smooth
11
£6.00
£1.00 per 100g
Related Searches
Kiddylicious