Today's Deals
Help Guides
Download App
Kiddylicious
Yogurt Mango Pouches
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£0.95
£0.95 per 100g
VISIT
Tesco
£1.00
£1.00 per 100g
5 FOR 4
VISIT
Morrisons
£1.20
£1.20 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.20
£1.20 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
100g
Best Value
Cheapest
£0.95
£0.95 per 100g
4 x 100g
£4.00
£1.00 per 100g
Good to know
Free from
Preservatives
Nutritional
Source Of Calcium
Reviews
4.8
32 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kiddylicious
100g
Kiddylicious
Pouches Strawberry Yogurt
35
£0.95
£0.95 per 100g
100g
Kiddylicious
Pouches Strawberry Banana & Yoghurt 6m+
29
£4.00
£1.00 per 100g
100g
Kiddylicious
Pouches Strawberry Apple & Spinach 6m+
1
£1.00
£1.00 per 100g
100g
Kiddylicious
Yogurt Apricot
£1.00
£1.00 per 100g
100g
Kiddylicious
Prune & Apple Pouch
1
£1.20
£1.20 per 100g
100g
Kiddylicious
Bedtime Blend Blueberry Banana & Oat Pouches
35
£4.00
£1.00 per 100g
6g
Kiddylicious
Banana Mango & Passion Fruit Smoothie Melts Snack 12 Months+
8
£0.78
each
6g
Kiddylicious
Banana Mango Passionfruit Smoothie Melts Multipack 12+ Months
2
£2.29
£9.54 per 100g
100g
Kiddylicious
Smooth Pear Pouch Baby Food
1
£1.20
£1.20 per 100g
100g
Kiddylicious
Pouches Bedtime Blend Blueberry Banana & Oat 6m+
30
£0.95
£0.95 per 100g
Related Products
90g
Ella's Kitchen
Organic Mango Greek Style Yoghurt Baby Food Pouch 6+ Months
5
£1.35
£1.50 per 100g
85g
Heinz
Imunty Sup Poch Peac Apl Yog85G
24
£0.93
£1.09 per 100g
100g
Heinz
Apple & Mango Baby Food Fruit Pouch 6+ Months
6
£0.96
£0.96 per 100g
90g
Ella's Kitchen
Organic Dairy Free Coconut Yoghurt with Banana Baby Food Pouch 6+ Months
9
£1.34
£1.49 per 100g
100g
Heinz
Nature Peach Mango Banana & Apple Fruit Pouch 6+ Months Baby Food Heinz
18
£0.96
£0.96 per 100g
100g
Ella's Kitchen
Organic Banana Baby Brekkie Pouch 6+ Months
8
£1.38
£1.38 per 100g
100g
Heinz
Nature Apple Banana & Apricot Baby Food 6+ Months Multipack Heinz
24
£2.58
£0.65 per 100g
85g
Heinz
Baby Food Immunity Support Pear Raspberry Yogurt Pouch 7+ Months
57
£0.93
£1.09 per 100g
85g
Heinz
Baby Food Immunity Support Strawberry & Yogurt Fruit Pouch 7+ Months
36
£0.93
£1.09 per 100g
90g
Ella's Kitchen
Mango Yogurt 6+ Months
1
£4.50
£1.25 per 100g
Related Searches
Kiddylicious