Today's Deals
Help Guides
Download App
Kinder
18 Mini Chocolate
120g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£2.75
£2.29 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.95
£3.29 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kinder
75.6g
Kinder
14 x Bueno Mini Small Chocolate Pouch
£2.50
£3.31 per 100g
Kinder
24 x Chocolate Minis Advent Calendar
£3.00
15g
Kinder
Milk Chocolate Christmas Mini Figures
£1.00
£1.11 per 100g
12.5g
Kinder
Milk Chocolate Mini Snack Bars Multipack
£2.35
£1.18 per 100g
80g
Kinder
Bueno Chocolate Eggs
£2.25
£2.81 per 100g
Kinder
Bueno Milk & White Chocolate Hazelnut Advent Calendar
£10.00
Kinder
Chocolate
£1.65
£0.21 each
2.5g
Kinder
Small Multipack Chocolate Bars
£0.85
£8.50 per 100g
Kinder
Bueno Mini Easter Eggs
£3.65
100g
Kinder
Schoko Bons Milk & Hazelnut Chocolates Bag
£2.50
£2.50 per 100g
Related Products
Sainsbury's
18 x Milk Chocolate Flapjack Mini Bites
£2.95
200g
Daim
Mini Chocolate Bag
£2.50
£1.25 per 100g
Sainsbury's
18 x Rocky Road Mini Bites
£3.00
73g
Cadbury
Puds Mini Chocolate Bag with Hazelnuts
£1.65
£2.26 per 100g
74g
Cadbury
Mini Eggs Chocolate Bag
£1.95
£2.64 per 100g
55g
M&M's
Christmas Mini Santa Chocolate Bag
£1.69
£3.07 per 100g
Maltesers
Mini Bunnies White Chocolate Bag
£2.00
Lindt
Milk Chocolate Mini Eggs Bag
£3.25
Cadbury
Mini Eggs Chocolate Eggs Bag
£16.00
Cadbury
Dairy Milk Mini Filled Egg Chocolate Bag
£1.00
Related Searches
Kinder