Today's Deals
Help Guides
Download App
Kinder
Joy Funko Wonka
20g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.60
£8.00 per 100g
VISIT
Tesco
£1.60
£8.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kinder
20g
Kinder
Surprise Egg
£1.00
£5.00 per 100g
20g
Kinder
Joy
£3.00
£5.00 per 100g
43g
Kinder
Bueno Milk & Hazelnuts 2 Finger Single Bar
£0.75
£0.87 per 100g
39g
Kinder
Bueno White Chocolate Bars Multipack
£2.00
£1.71 per 100g
20.7g
Kinder
Happy Hippo Single
£0.80
£3.86 per 100g
39g
Kinder
Bueno White Chocolate Bars Multipack
£2.90
£1.49 per 100g
20.7g, 103g
Kinder
Happy Hippo Cocoa Cream Biscuits
£1.00
£0.97 per 100g
43g
Kinder
Bueno Milk Chocolate & Hazelnut Multipack
£2.00
£1.55 per 100g
43g
Kinder
Bueno Classic Milk & Hazelnuts Bueno Bars
£2.90
£1.35 per 100g
20g
Kinder
Surprise Chocolate Egg with Gift
£1.00
£5.00 per 100g
Related Products
60g
Cadbury
Limited Edition Pots of Joy Chocolate Dessert
£2.00
£0.83 per 100g
Cadbury
Mixed Creme Egg Chocolate
£1.00
188g
Smarties
Milk Chocolate Easter Egg
£1.00
£0.53 per 100g
Celebrations
Milk Chocolate Easter Egg
£4.50
Cadbury
Oreo Chocolate Egg
£4.00
Lindt
Chocolate Egg Hazelnut
£16.00
Milkybar
White Chocolate Egg
£2.00
Smarties
Milk Chocolate Egg
£2.00
Cadbury
Creme Egg Chocolate Bar
£1.00
M&M's
Minis Milk Chocolate Easter Egg
£1.00
Related Searches
Kinder