Today's Deals
Help Guides
Download App
Kingfisher
Oriental Coconut Milk
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£2.30
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Kingfisher prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.25
Usually
£5.95
£2.30
Sizes
Kingfisher Oriental Coconut Milk
£2.30
200ml
Cheapest
£1.30
£0.65 per 100ml
Supermarket Alternatives
Waitrose
Essential Coconut Milk
£1.25
Asda
Coconut Milk 400ml
£0.85
£0.21 per 100ml
Sainsbury's
Coconut Milk 400ml
£0.75
£0.19 per 100ml
Tesco
Coconut Milk 400ml
£0.75
£0.19 per 100ml
Morrisons
Canned Reduced Fat Light Coconut Milk
£1.25
see more
Good to know
Suitable for vegetarians
Made from fresh, ripe coconuts
Delicious, authentic taste and richness
Ideal for curries, oriental soups and desserts
Reviews
4.3
8 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kingfisher
Kingfisher
Coconut Milk Light
2
£1.30
£0.65 per 100ml
Kingfisher
Oriental Sliced Bamboo Shoots in Water
15
£1.15
£0.51 per 100g
Related Products
Dunn's River
Coconut Milk
38
£1.33
£0.33 per 100ml
KTC
Coconut Milk
22
£1.00
£0.25 per 100ml
Morrisons
Coconut Milk
22
£1.35
Waitrose Ltd
Essential Coconut Milk
162
£1.25
Waitrose Ltd
Essential Reduced Fat Coconut Milk
89
£1.25
Blue Dragon
Creamed Coconut Block
11
£2.24
£1.12 per 100g
Island Sun
Coconut Milk
16
£0.98
£0.25 per 100ml
Blue Dragon
Coconut Milk 400ml
34
£2.85
£0.71 per 100ml
Grace
GRACE COCONUT MILK
8
£1.58
£0.40 per 100ml
Laila
Light Coconut Milk
18
£1.00
£0.25 per 100ml
Related Searches
Kingfisher
Coconut Milks
Coconut Creams