Today's Deals
Help Guides
Download App
Kit Kat
Nestle Kitkat 2 Finger Hazelnut
165.6g
8
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.50
£0.11 per 100g
VISIT
Morrisons
£1.60
£0.12 per 100g
VISIT
Tesco
£2.20
£0.17 per 100g
£1.50 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Reviews
4.7
156 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kit Kat
165.6g
8
Kit Kat
KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar Multipack
145
£1.60
£0.12 per 100g
20.7g
8
Kit Kat
KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars Multipack
1,026
£1.60
£0.97 per 100g
165.6g
8
Kit Kat
KitKat 2 Finger Orange Chocolate Biscuit Bar Multipack
249
£1.60
£0.12 per 100g
165.6g
8
Kit Kat
KitKat 2 Finger Mocha Flavour Chocolate Biscuit Bars Multipack
883
£2.20
£0.17 per 100g
165.6g
8
Kit Kat
KitKat 2 Finger Caramel Chocolate Biscuit Bar Multipack
24
£2.20
£0.17 per 100g
20.7g
18
Kit Kat
KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bar Multipack
432
£3.75
£1.01 per 100g
41.5g
8
Kit Kat
KitKat Fairtrade 4 Finger Milk Chocolate Bar X
191
£2.97
£0.89 per 100g
165.6g
8
Kit Kat
2 Finger Gingerbread Chocolate Bar Multipack
7
£1.60
£0.12 per 100g
41.5g
4
Kit Kat
KitKat Milk Chocolate Bar Multipack 4 Finger
169
£1.50
£0.90 per 100g
41.5g
Kit Kat
Nestle KitKat 4 Finger Milk Chocolate Bar
19
£1.00
£2.41 per 100g
Related Products
108g
6
Blue Riband
Hazelnut Wafer Biscuit Bar Multipack
26
£0.97
£0.15 per 100g
108g
6
Blue Riband
Original Milk Chocolate Wafer Biscuit Bar Multipack (6Pack)
53
£0.97
£0.15 per 100g
17.5g
6
Blue Riband
Dark Chocolate Wafer Bars
8
£1.00
£0.95 per 100g
34g
Kinder
Crispy Wafer Chocolate & Hazelnut Bar
3
£1.00
£2.94 per 100g
90g
6
Blue Riband
Vanilla White Wafer Biscuit Bar Multipack
6
£1.00
£0.19 per 100g
Nestle
KitKat 2 Finger Milk Chocolate Bars (5Pack)
16
£1.00
34g
5
Kinder
Crispy Wafer Chocolate & Hazelnut Bar Multipack
7
£3.25
£1.91 per 100g
12.8g
8
Kinder
Cards Chocolate & Milk Wafer Biscuits Multipack
82
£1.75
£1.71 per 100g
Iceland
Nestle Variety Milk Chocolate Bar Multipack
£3.00
25g
Nescafe
Nestle Milkybar Medium
1
£1.00
£4.00 per 100g
Related Searches
Kit Kat