Today's Deals
Help Guides
Download App
Kit Kat
KitKat Chunky Milk Chocolate Bar
40g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.00
£2.50 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Kit Kat prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Usually
£18.05
Highest
£1.00
£1.00
Good to know
No artificial colours, flavours or preservatives
Suitable for vegetarians
Crispy wafer finger
Thick milk chocolate
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"This is a just personal taste of course"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kit Kat
64g
Kit Kat
Nestle Kit Kat Chunky Duo Chocolate Bar
21
£1.10
£1.72 per 100g
40g
Kit Kat
Nestle KitKat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack
100
£1.50
£0.94 per 100g
32g
Kit Kat
Chunky Milk Chocolate Bar Multipack
44
£2.97
£1.03 per 100g
Kit Kat
Nestle KitKat Chunky (4Pack)
5
£1.00
42g
Kit Kat
KitKat Chunky Peanut Butter Milk Chocolate Bar
412
£1.00
£2.38 per 100g
Kit Kat
KITKAT Chunky Caramel Flavour Milk Chocolate Bar F1
3
£1.00
Kit Kat
KitKat Chunky Funky Chocolate Bar Multipack
£1.75
40g
Kit Kat
Chunky White Chocolate Bars Multipack
24
£1.50
£0.94 per 100g
Kit Kat
KitKat Chunky Milk Chocolate Bars Multipack
83
£1.50
34g
Kit Kat
KitKat Chunky Peanut Butter Chocolate Bar Multipack
29
£2.00
£1.47 per 100g
Related Products
114g
Galaxy
Cookie Crumble & Milk Chocolate Block Bar
12
£1.94
£1.70 per 100g
100g
Toblerone
Milk Chocolate Bar 100g
6
£2.00
£2.00 per 100g
90g
Ferrero Rocher
Milk Chocolate & Hazelnut Sharing Bar
34
£2.00
£2.22 per 100g
180g
ASDA
Chunky Milk Chocolate Cookies
43
£1.20
£0.67 per 100g
90g
Terry's
Chocolate Orange Milk Bar
30
£1.25
£1.39 per 100g
100g
Ritter Sport
Alpine Milk Chocolate
9
£2.00
£2.00 per 100g
190.4g
Cadbury
Dairy Milk Chocolate Bar Multipack
19
£3.00
£1.58 per 100g
46g
Yorkie
Milk Bar Multipack
35
£1.65
£1.20 per 100g
360g
Cadbury
Dairy Milk Chocolate Bar
139
£3.00
£0.83 per 100g
Nestle
KitKat 2 Finger Milk Chocolate Bars (5Pack)
16
£1.00
Related Searches
Kit Kat