Today's Deals
Help Guides
Download App
Korres
Lip Balm Mulberry Tinted
4.5g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£7.11
each
VISIT
Boots
£10.00
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Korres
4.5g
Korres
Lip Balm Wild Rose Tinted
£6.77
each
4.5g
Korres
Lip Balm Greek Yoghurt Spf20
£8.89
each
4.5g
Korres
Lip Balm Thyme Honey Shimmer
£7.99
each
4.5g
Korres
Lip Balm Mint Cooling
£10.00
each
4.5g
Korres
Lip Balm Cocoa Butter Extra
£10.00
each
4.5g
Korres
Lip Balm Mediterranean Grape
£6.92
each
200ml
Korres
Jasmine Body Milk
£19.00
£9.50 per 100ml
250ml
Korres
Jasmine Shower Gel
£10.50
£4.20 per 100ml
Korres
Sea Salt Shower Gel & Body Cream each
£23.00
250ml
Korres
White Blossom Shower Gel
£10.50
£4.20 per 100ml
Related Products
4.5g
Caudalie
Tinted Lip Conditioner
£9.00
each
10g
Vaseline
Lip Therapy Rosy Tinted Balm Tube
£1.65
£16.50 per 100g
Superdrug
Tinted Lip Balm Berry
£2.50
4.25g
Burt's Bees
Tinted Lip Balm Rose
£6.79
each
2g
W7
Balm-ish Tinted Lip Balm Rumour
£3.00
each
2g
W7
Balm-ish Tinted Lip Balm Whisper
£3.00
each
10ml
Q+A
Hyaluronic Acid Lip Balm
£6.50
£65.00 per 100ml
4.8g
Pixi
+Hydra Liptreat Lip Balm Poppy
£7.95
each
15ml
Hello Sunday
The Rose One Tinted Lip Balm Spf50
£11.00
£73.33 per 100ml
Avon
Tinted Lip Balm Shade Red
£8.00