Today's Deals
Help Guides
Download App
Kronenbourg
1664 Lager Beer
440ml
10
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£11.00
£0.25 per 100ml
VISIT
Tesco
£11.00
£0.25 per 100ml
2 FOR £20
VISIT
Waitrose
£13.50
£0.31 per 100ml
2 FOR £22
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Kronenbourg 1664 Lager Beer Cans
£5.00
4 x 440ml
Cheapest
£4.75
£0.27 per 100ml
4 x 568ml
£6.25
£0.28 per 100ml
10 x 440ml
£11.00
£0.25 per 100ml
15 x 440ml
£15.75
£0.24 per 100ml
18 x 440ml
£17.47
£0.22 per 100ml
Supermarket Alternatives
Asda
Biere De Luxe French Lager
£3.57
Reviews
4.4
320 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kronenbourg
568ml
4
Kronenbourg
1664 Lager Beer Cans 4x568
195
£6.40
£0.28 per 100ml
440ml
15
Kronenbourg
1664 Lager Beer Can
320
£15.75
£0.24 per 100ml
330ml
4
Kronenbourg
1664 Blanc Premium Lager Beer Bottle
196
£7.00
£0.53 per 100ml
600ml
Kronenbourg
1664 Blanc
83
£3.05
£0.51 per 100ml
330ml
4
Kronenbourg
1664 Rose Berry Flavoured Beer Bottles
1
£7.50
£0.57 per 100ml
330ml
12
Kronenbourg
1664 Blanc Citrus Flavoured Beer Bottles
58
£16.25
£0.41 per 100ml
330ml
6
Kronenbourg
1664 Biere 0% Lager Beer Cans
42
£4.60
£0.23 per 100ml
Kronenbourg
1664 Biere Blonde
38
£2.47
Related Products
440ml
4
Holsten Pils
Lager Beer 4x440 Cans
131
£5.00
£0.28 per 100ml
440ml
10
Budweiser
Lager Beer Cans 10x440 Limited Edition
96
£10.00
£0.23 per 100ml
440ml
4
Foster's
Lager Beer Cans 4x440
149
£4.00
£0.23 per 100ml
440ml
15
Heineken
Premium Lager Beer Cans
214
£12.74
£0.19 per 100ml
568ml
4
San Miguel
Premium Lager Beer
94
£6.50
£0.29 per 100ml
568ml
4
Carlsberg
Export Lager Beer
204
£5.64
£0.25 per 100ml
330ml
6
Birra Moretti
Premium Italian Lager Beer Cans
110
£7.50
£0.38 per 100ml
440ml
4
San Miguel
Premium Lager Beer Cans 4x440 Spain
160
£5.95
£0.34 per 100ml
440ml
10
Cruzcampo
Sevilla Lager Beer 4.4% ABV Cans
204
£11.00
£0.25 per 100ml
568ml
4
Stella Artois
Belgium Premium Lager Beer Cans 4x568
28
£6.75
£0.30 per 100ml
Related Searches
Kronenbourg
Beers
Lagers
Alcohols
Cans