Today's Deals
Help Guides
Download App
Lajkonik
Pretzel Salty Sticks
70g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£0.55
£1.50
£0.79 per 100g
£0.45 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£0.55
Usually
£2.45
Highest
£0.55
£0.55
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Ready Salted Potato Sticks 150g
£1.15
£0.77 per 100g
Asda
Mini Breadsticks 22g, 132g
£1.37
£1.04 per 100g
Tesco
Original Breadsticks 125g
£0.49
£0.39 per 100g
Reviews
4.8
16 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"These are a Polish Twiglet I suppose but not as salty"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lajkonik
300g
Lajkonik
Salted Sticks
20
£2.10
£0.70 per 100g
200g
Lajkonik
Paluszki Salty Sticks
34
£1.07
£0.54 per 100g
Lajkonik
Mini Crackers Cheese & Onion Flavoured
3
£1.30
Related Products
965g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sweet & Salty Pretzel Cake Taste the Difference
£18.50
£1.92 per 100g
OKTOBERFEST
SNACKRITE Giant Salted Pretzels Pretzel Sticks
£0.99
218g
Ritter Sport
Sweet N Salty
6
£3.45
£1.58 per 100g
Tesco
Plain Pretzel
32
£0.90
Co-op
Pretzel Each
£1.25
115g
Love Corn
Sweet & Salty
37
£1.85
£1.61 per 100g
60g
Hu
Salty Dark Chocolate
46
£4.00
£6.67 per 100g
12g
Butterkist
Sweet & Salted Popcorn Sweet & Salty
10
£1.58
£2.19 per 100g
Osem
Salted Pretzel Twists
6
£3.19
Tesco
Pretzel Chocolate Spread
6
£2.65
Related Searches
Lajkonik
Pretzels
Breadsticks