Today's Deals
Help Guides
Download App
Lajkonik
Paluszki Salty Sticks
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.07
£0.54 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Usually
£0.80
Highest
£1.07
£1.07
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Ready Salted Potato Sticks 150g
£1.15
£0.77 per 100g
Asda
Mini Breadsticks 22g, 132g
£1.37
£1.04 per 100g
Good to know
Keep dark
Keep dry
Store away from heat
Reviews
4.9
34 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lajkonik
70g
Lajkonik
Pretzel Salty Sticks
16
£0.55
£0.79 per 100g
130g
Lajkonik
Crunchy Salty Pretzels
18
£0.80
£0.62 per 100g
300g
Lajkonik
Salted Sticks
20
£2.10
£0.70 per 100g
Lajkonik
Mini Crackers Cheese & Onion Flavoured
3
£1.30
Related Products
218g
Ritter Sport
Sweet N Salty
6
£3.45
£1.58 per 100g
115g
Love Corn
Sweet & Salty
37
£1.85
£1.61 per 100g
60g
Hu
Salty Dark Chocolate
46
£4.00
£6.67 per 100g
12g
Butterkist
Sweet & Salted Popcorn Sweet & Salty
10
£1.58
£2.19 per 100g
85g
Super Snack
Popcorn Salty
£1.29
£0.51 per 100g
Sephra
Sweet & Salty
13
£2.50
14g
Propercorn
Sweet & Salty Popcorn Multipack
52
£1.75
£2.08 per 100g
90g
Propercorn
Sweet & Salty Popcorn Sharing Bag
66
£1.50
£1.67 per 100g
SNACKRITE
Sweet & Salty Popcorn
£1.19
£0.20 each
30g
Propercorn
Sweet & Salty Popcorn
3
£1.00
£3.33 per 100g
Related Searches
Lajkonik
Breadsticks