Today's Deals
Help Guides
Download App
Lee Kum Kee
Egg Noodles
360g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.50
£0.69 per 100g
VISIT
Ebay
£4.82
£1.34 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lee Kum Kee
190g
Lee Kum Kee
Chilli Garlic Sauce
£2.25
£1.18 per 100g
205g
Lee Kum Kee
Black Bean Garlic Sauce
£2.25
£1.10 per 100g
207ml
Lee Kum Kee
Sesame Wok Oil
£1.85
£0.89 per 100ml
210g
Lee Kum Kee
Hoisin Sauce
£2.25
£1.07 per 100g
567g
Lee Kum Kee
Sweet Hoisin Sauce
£3.95
£0.70 per 100g
510g
Lee Kum Kee
Panda Oyster Sauce
£2.76
£0.54 per 100g
207ml
Lee Kum Kee
Pure Sesame Oil
£2.75
£1.33 per 100ml
207ml
Lee Kum Kee
Sweet Soy Sauce
£2.20
£1.06 per 100ml
255g
Lee Kum Kee
Premium Oyster Sauce
£2.55
£1.00 per 100g
Lee Kum Kee
Hot Chilli Soy Sauce
£1.65
Related Products
300g
Tesco
Egg Noodles
£1.15
£0.38 per 100g
Morrisons
Egg Noodles
£1.29
300g
Sainsbury's
Egg Noodles
£1.15
£0.38 per 100g
275g
Co-op
Egg Noodles
£1.40
£0.51 per 100g
READY, SET…COOK!
Egg Noodles
£1.09
250g
Sainsbury's
Fine Egg Noodles
£0.95
£0.38 per 100g
250g
ASDA
Medium Egg Noodles
£1.15
£0.46 per 100g
250g
Tesco
Medium Egg Noodles
£0.95
£0.38 per 100g
250g
Tesco
Fine Egg Noodles
£0.95
£0.38 per 100g
250g
Co-op
Medium Egg Noodles
£0.95
£0.38 per 100g
Related Searches
Lee Kum Kee