Today's Deals
Help Guides
Download App
Lee Stafford
Flexible Hairspray
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£8.50
£4.25 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Lee Stafford prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£5.33
Highest
£8.50
£8.50
Supermarket Alternatives
Boots
Everyday Unperfumed Hairspray Maximum Hold 300ml
£1.60
£0.53 per 100ml
Superdrug
Hairspray Natural Hold 300ml
£2.00
£0.67 per 100ml
Morrisons
Nutmeg Extra Firm Hold Hairspray
£1.23
Good to know
Enjoy non-sticky hold with Lee Stafford Fat Flexible Hold Hairspray
Maintains style while leaving it soft and full of natural movement
Designed to let you restyle as and when you feel like it
Flexible yet firm
Part of the Lee Stafford Original Pink Styling Collection
Suitable for pregnant women and children 3+ years
Use on dry hair
Hold Hairspray about 30cm away from your head and just spray away
Danger: extremely flammable aerosol
Protect from sunlight
see more
Reviews
4.7
10 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lee Stafford
50ml
Lee Stafford
Hold Tight Hairspray
21
£3.50
£7.00 per 100ml
Lee Stafford
Hold Tight Hairspray250 ml
55
£7.99
250ml
Lee Stafford
Coco Loco Firm Hold Hairspray250 ml
44
£7.99
£3.20 per 100ml
250ml
Lee Stafford
Bleach Blondes Purple Toning Conditioner250 ml
69
£8.99
£3.60 per 100ml
Lee Stafford
Bleach Blondes Purple Toning Treatment Mask200 ml
66
£9.99
Lee Stafford
Shampoo Massage Brush
44
£6.00
Lee Stafford
CoCo LoCo Handbag Brush
5
£8.00
100ml
Lee Stafford
Grow Strong & Long Protein Treatment Styling Cream
108
£9.99
£9.99 per 100ml
Lee Stafford
Hair Up Styling Brush
188
£8.00
200ml
Lee Stafford
Argan Oil Deep Nourishing Treatment Mask200 ml
58
£12.99
£6.50 per 100ml
Related Products
75ml
L'Oreal Paris Elnett
Hairspray Flexible Hold
3
£2.75
£3.67 per 100ml
400ml
Silvikrin
Flexible Hold Hair Spray
162
£4.49
£1.12 per 100ml
250ml
Wella
Silvikrin Classic Flexible Hold Hairspray
£3.95
£1.58 per 100ml
400ml
Keronics
Flexible Hold Hairspray
26
£1.65
£0.41 per 100ml
200ml
L'Oreal
Paris Elnett Hairspray Flexible Hold200 ml
108
£3.75
£1.88 per 100ml
400ml
L'Oreal
Paris Elnett Flexible Hold Hairspray
11
£8.00
£2.00 per 100ml
250ml
Silvikrin
Wella Silvikrin Flexible Hold Hairspray
£3.99
£1.60 per 100ml
250ml
COLOR WOW
Cult Favorite Firm + Flexible Hairspray250 ml
£26.45
£10.58 per 100ml
300ml
Leo Bancroft
HAIRSPRAY FLEXIBLE HOLD
20
£3.00
£1.00 per 100ml
200ml
MDLondon
The 4 Hairspray That Holds200 ml
£15.00
£7.50 per 100ml
Related Searches
Lee Stafford
Hair Sprays
Hairsprays
Sprays
Hair Mists