Today's Deals
Help Guides
Download App
Liquid IV
Liquid I.v. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Mix Strawberry 3 Sachets
16g
3
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£4.99
£10.40 per 100g
VISIT
Boots
£5.00
£10.42 per 100g
VISIT
Tesco
£5.00
£10.42 per 100g
£4 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£5.00
£10.42 per 100g
£4 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Liquid IV Hydration Multiplier 15 x Sachets Lemon Lime Electrolyte Powder Mix Food Supplement
£16.49
3 x 16g
Cheapest
£4.99
£10.40 per 100g
3 x 16g
£4.99
£10.40 per 100g
6 x 16g
£9.00
£9.38 per 100g
6 x 16g
£5.99
£6.24 per 100g
Reviews
4.4
93 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Liquid IV
Liquid IV
Hydration Multiplier 15 x Sachets Tropical Punch Electrolyte Powder Mix Food Supplement
1,024
£18.04
16g
3
Liquid IV
Liquid I.v. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Mix Passion Fruit 3 Sachets
1,284
£4.36
£9.08 per 100g
3
Liquid IV
Liquid I.v. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Mix Tropical Punch 3 Sachets
1
£5.00
£1.67 each
Liquid IV
Liquid I.v. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Mix Passion Fruit 15 Sachets
587
£17.49
Liquid IV
Liquid I.v. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Mix Tropical Punch 6 Sachets
1,025
£9.00
Liquid IV
Liquid I.v. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Mix Strawberry 15 Sachets
1,265
£19.00
16g
6
Liquid IV
Hydration Passion Fruit
1,261
£5.99
£6.24 per 100g
6
Liquid IV
Liquid I.V. Raspberry Lemonade Hydration Multiplier Electrolyte Powder Mix 6 Sachets
961
£6.00
£1.00 each
Liquid IV
Liquid I.v. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Mix Lemon Lime + Strawberry Bundle 9 Sachets
£14.00
3
Liquid IV
Liquid I.v. Hydration Multiplier Electrolyte Powder Mix Weekday Bundle Flavours 18 Sachets
£27.00
£9.00 each
Related Products
250g
ARTAH
Cellular Hydration Food Supplement Powder
581
£29.99
£12.00 per 100g
13.5g
20
Gatorade
Hydration Booster Strawberry Watermelon Mix Powder Sachets
£25.00
£9.26 per 100g
13.5g
12
Gatorade
Hydration Booster Strawberry Watermelon Mix Powder Sachets
£16.50
£10.19 per 100g
Ancient + Brave
True Hydration Sachets
43
£24.00
14.3ml, 143ml
14
Gut Wealth
Daily Liquid Food Supplement Sachets
£26.96
£13.47 per 100ml
4.2g
6
Humantra
Apricot Electrolyte Powder Sachets
£9.00
£35.71 per 100g
3g
12
Vidrate
Natural Electrolyte Hydration Strawberry & Lime Flavour Sugar-Free Sachets
6
£7.50
£20.83 per 100g
3g
Nutriburst
Beauty Electrolyte & Vitamin Hydration Powder Juicy Peach 6 Sachets
2
£9.49
each
4.5g
Nutriburst
Gut Electrolyte & Vitamin Hydration Powder Mixed Flavours 15 Sachets
5
£17.99
each
3g
Nutriburst
Beauty Electrolyte & Vitamin Hydration Powder Mixed Flavours 15 Sachets
11
£17.99
each