Today's Deals
Help Guides
Download App
Lixx
Sour Apple
500ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£6.49
£1.30 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lixx
Lixx
Tangy Cherry
£6.49
Related Products
1l
Sunny D
Sour Apple
£1.08
£0.11 per 100ml
34g
Chewits
Xtreme Sour Apple Stick
£0.60
£1.76 per 100g
140g
Swizzels
Squashies Sour Cherry & Apple
£0.85
£0.61 per 100g
20mg
Veev
Sour Apple Pod
£2.99
20g
The Fruit Factory
Sour Apple Fruit Strings
£2.50
£2.50 per 100g
Fruity
Sour Apple Shower Gel
£0.95
Echo Falls
Sour Apple Fruit Fusion
£6.00
Known Nutrition
Vegan Creatine Sour Apple Flavour 60 Gummies
£16.80
Funkin
Nitro Sour Apple Martini
£2.45
330ml
Nocco
Focus Grand Sour Lemon Elderflower Apple
£1.25
£0.38 per 100ml