Today's Deals
Help Guides
Download App
The Fruit Factory
Sour Apple Fruit Strings
20g
5
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.50
£2.50 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours and Artificial Flavours
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From The Fruit Factory
100g
5
The Fruit Factory
Multi Fruit Strings Strawberry Apple & Orange
15
£2.00
£0.40 per 100g
20g
5
The Fruit Factory
Strawberry Fruit Strings
15
£2.28
£2.28 per 100g
90g
5
The Fruit Factory
4 Flavour Fruit Twists Apple Blackcurrant Strawberry & Orange
13
£2.00
£0.44 per 100g
20g, 100g
5
The Fruit Factory
Multi Fruit Stars
5
£2.00
£2.00 per 100g
20g, 100g
5
The Fruit Factory
Strawberry Fruit Hearts
11
£2.00
£2.00 per 100g
18g
5
The Fruit Factory
Tropical Fruit Twists 5*18g
2
£2.00
£2.22 per 100g
Related Products
Echo Falls
Sour Apple Fruit Fusion
£6.00
20g
5
Soreen
Bear Fruit Yoyos Super Sour Strawberry & Apple Multipack
19
£3.00
£3.00 per 100g
20g
5
Zombie
Real Fruit Stringz Sour Apple No Added Sugar
2
£3.00
£3.00 per 100g
500ml
Lixx
Sour Apple
£6.49
£1.30 per 100ml
1l
Sunny D
Sour Apple
1
£1.08
£0.11 per 100ml
34g
Chewits
Xtreme Sour Apple Stick
5
£0.60
£1.76 per 100g
140g
Swizzels
Squashies Sour Cherry & Apple
15
£0.85
£0.61 per 100g
20mg
Veev
Sour Apple Pod
£2.99
180g
SweetZone
Sour Fruit Chews
5
£1.00
£0.56 per 100g
160g
Haribo
Sour Skeletons Fruit Flavour Sour Jelly Sweets Sharing Bag
6
£1.00
£0.63 per 100g
Related Searches
The Fruit Factory