Today's Deals
Help Guides
Download App
L'Oreal
Elvive Colour Protect Conditioner
300ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£4.00
£1.33 per 100ml
VISIT
Amazon
£4.00
£1.33 per 100ml
VISIT
Waitrose
£4.26
£1.42 per 100ml
VISIT
Savers
£4.49
£1.50 per 100ml
VISIT
Tesco
£5.20
£1.73 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£6.00
£2.00 per 100ml
VISIT
Superdrug
£7.99
£2.66 per 100ml
VISIT
Morrisons
£8.00
£2.67 per 100ml
VISIT
Boots
£8.00
£2.67 per 100ml
VISIT
see 5 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
90ml
Cheapest
£2.50
£2.78 per 100ml
200ml
£3.25
£1.63 per 100ml
300ml
£4.00
£1.33 per 100ml
500ml
Best Value
£5.25
£1.05 per 100ml
Reviews
4.3
921 reviews from 9 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From L'Oreal
300ml
L'Oreal
Paris Elvive Colour Protect Hair Mask Masque Serum for Hair
46
£6.00
£2.00 per 100ml
200ml
L'Oreal
Paris Elvive Extraordinary Oil Nourishing Conditioner for Dry Hair
105
£2.74
£1.37 per 100ml
300ml
L'Oreal
Elvive Extraordinary Oil Conditioner
108
£3.49
£1.16 per 100ml
300ml
L'Oreal
Elvive Glycolic Gloss Conditioner
105
£5.20
£1.73 per 100ml
250ml
L'Oreal
Elvive Colour Protect Shampoo
744
£3.25
£1.30 per 100ml
400ml
L'Oreal
Elvive Colour Protect Shampoo
972
£4.00
£1.00 per 100ml
200ml
L'Oreal
Elvive Extraordinary Oil Coco Conditioner
169
£3.00
£1.50 per 100ml
500ml
L'Oreal
Color Vive Shampoo Refill
626
£3.75
£0.75 per 100ml
300ml
L'Oreal
Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner
188
£4.00
£1.33 per 100ml
200ml
L'Oreal
Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner
197
£3.25
£1.63 per 100ml
Related Products
350ml
Pantene
Pro-V Colour Protect Hair Conditioner
5
£3.25
£0.93 per 100ml
400ml
Bed Head
TIGI Bed Head Colour Goddess Conditioner for Coloured Hair
348
£4.53
£1.13 per 100ml
275ml
Pantene
Color Pro-V Miracles Hair Conditioner for Coloured Hair Colour Gloss Repairing
2,397
£6.47
£2.35 per 100ml
275ml
Head & Shoulders
Anti-Dandruff Supreme Colour Protect Hair Conditioner
50
£4.75
£1.73 per 100ml
275ml
Herbal Essences
Ignite My Colour Conditioner
38
£1.95
£0.71 per 100ml
200ml
Aussie
Colour Mate Hair Conditioner Colour Safe Vegan
876
£4.50
£2.25 per 100ml
Phil Smith
Professional Haircare Colour Protect Shampoo
£10.00
200ml
Bear
L'Oreal Paris Elvive Glycolic Gloss Dull Hair Shine Sealing Conditioner
2
£3.25
£1.63 per 100ml
350ml
Pantene
Pro-V Repair & Protect Hair Conditioner
5,149
£3.25
£0.46 per 100ml
200ml
Aussie
SOS Blonde & Hydrate Conditioner
162
£3.99
£2.00 per 100ml
Related Searches
L'Oreal