Today's Deals
Help Guides
Download App
M&S
Mango Masala Chicken Breasts Cook Menu
412g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Supermarket Alternatives
Tesco
Tikka Chicken Breasts 355g
£5.65
£1.59 per 100g
Sainsbury's
Mango & Coconut British Chicken Grills (Ready to Eat) 180g
£3.25
£1.81 per 100g
Iceland
Take Away Salt & Pepper Chicken 219g
£2.88
£1.32 per 100g
Asda
Succulent Extra Tasty Small Chicken
£5.32
Morrisons
Mexican Style Chicken Mini Fillets
£5.00
see more
Reviews
4.1
15 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
M&S
Chicken Breasts
Cooked Chickens
Ready Meals