Today's Deals
Help Guides
Download App
Maggi
2-Minute Instant Noodles Curry Flavour
79g
5
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.75
£0.70 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.50
£0.89 per 100g
£2.50 NECTAR
VISIT
Tesco
£3.55
£0.90 per 100g
£2.50 CLUBCARD
VISIT
Asda
£3.57
£0.90 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Asda
Curry Flavour Instant Noodles 85g
£0.50
£0.59 per 100g
Tesco
Curry Flavour Instant Noodles 100g
£0.39
£0.39 per 100g
Morrisons
Instant Noodles Chicken
£0.50
Sainsbury's
Pad Thai Ribbon Noodles Quick To Cook 300g
£1.10
£0.37 per 100g
Waitrose
Waitrose Singapore Noodles for 1
£5.35
see more
Reviews
4.4
21 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Maggi
74g
5
Maggi
2-Minute Instant Noodles Chicken Flavour
20
£2.75
£0.74 per 100g
70g
Maggi
Spicy Masala Noodles
65
£0.75
£1.07 per 100g
59g, 295g
4
Maggi
3 Minute Instant Noodles Curry Flavour
173
£1.50
£0.64 per 100g
6g
12
Maggi
Magic Masala
1
£1.50
£2.08 per 100g
Related Products
90g
Batchelors
Super Noodles Japanese Katsu Curry Flavour
54
£1.20
£1.33 per 100g
90g
Batchelors
Super Noodles Curry Flavour
145
£0.85
£0.94 per 100g
85g
Tesco
Curry Flavour Instant Noodles
1
£0.50
£0.59 per 100g
100g
Hearty Food Co.
Curry Flavour Instant Noodles
102
£0.39
£0.39 per 100g
85g
ASDA
Curry Flavour Instant Noodles
103
£0.50
£0.59 per 100g
85g
Koka
Instant Noodles Curry Flavour
19
£0.55
£0.65 per 100g
70g
Ayoola
Curry Flavour Instant Noodles
2
£0.35
£0.50 per 100g
85g
Koka
The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles
6
£0.55
£0.65 per 100g
90g
4
Pot Noodle
Chicken & Mushroom
209
£3.75
£1.04 per 100g
80g
Batchelors
Super Noodles Air Dried Low Fat Chicken Flavour Instant Noodles
33
£1.20
£1.50 per 100g
Related Searches
Maggi
Ramens