Today's Deals
Help Guides
Download App
Maggi
Magic Masala
6g
12
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.50
£2.08 per 100g
VISIT
Tesco
£1.50
£2.08 per 100g
£0.75 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
5.0
1 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Maggi
70g
Maggi
Spicy Masala Noodles
65
£0.75
£1.07 per 100g
79g
5
Maggi
2-Minute Instant Noodles Curry Flavour
21
£2.75
£0.70 per 100g
59g, 295g
4
Maggi
3 Minute Instant Noodles Curry Flavour
173
£1.50
£0.64 per 100g
70g
Maggi
Air Fryer Crispy Coating Korean BBQ Style
252
£0.70
£1.00 per 100g
70g
Maggi
Air Fryer Crispy Coating Katsu Style
178
£0.70
£1.00 per 100g
Related Products
25g
Patak's
Masala Wedges Indian Seasoning Mild Spice Mix
306
£0.70
£2.80 per 100g
100g
Shan
Chaat Masala
1
£1.13
£1.13 per 100g
50g
Shan
Tandoori Chicken BBQ Mix
1
£1.18
£2.36 per 100g
50g
Shan
Biryani Mix Masala
4
£1.20
£2.40 per 100g
100g
Rajah
Natural Ground Tandoori Masala Powder
5
£1.00
£1.00 per 100g
85g
Ko-Lee
Magic Masala Flavour Noodles
1
£0.54
£0.64 per 100g
Sunfeast
Yippee Magic Masala Noodles
£0.45
Tesco
Sweet Magic Mix
3
£0.75
39g
Old El Paso
Chilli Con Carne Spice Mix
68
£1.23
£3.15 per 100g
25g
Old El Paso
Mexican Garlic & Paprika Taco Seasoning Mix
106
£1.00
£4.00 per 100g
Related Searches
Maggi