Today's Deals
Help Guides
Download App
Maggi
Instant Noodles Chow Mein Flavour
59.2g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.50
£0.63 per 100g
VISIT
Iceland
£1.73
£0.73 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Asda
Chicken Flavour Instant Noodles 85g
£0.50
£0.59 per 100g
Tesco
Chicken Flavour Instant Noodles 100g
£0.39
£0.39 per 100g
Morrisons
Instant Noodles Chicken
£0.50
Sainsbury's
Fine Egg Noodles 250g
£0.95
£0.38 per 100g
Waitrose
Waitrose Egg Noodles Medium
£1.20
see more
Good to know
Low in saturated fat
No hydrogenated vegetable oil
Ready in 3 min
Just add boiling water
No artificial colours or preservatives
see more
Reviews
4.7
12 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Maggi
74g
5
Maggi
2-Minute Instant Noodles Chicken Flavour
20
£2.75
£0.74 per 100g
79g
5
Maggi
2-Minute Instant Noodles Curry Flavour
22
£2.75
£0.70 per 100g
59g
4
Maggi
3 Minute Instant Noodles Chicken Flavour
865
£1.50
£0.64 per 100g
59g, 295g
4
Maggi
3 Minute Instant Noodles Curry Flavour
173
£1.50
£0.64 per 100g
70g
4
Maggi
Masala Flavour Instant Noodles Multipack
1
£2.10
£0.75 per 100g
70g
Maggi
Spicy Masala Noodles
65
£0.75
£1.07 per 100g
59.2g
Maggi
Hot Cup Noodles Curry Flavour
3
£1.20
£2.03 per 100g
Maggi
Korean Spicy Gochujang Noodles
£1.50
Maggi
Korean Spicy Kimchi Chicken Noodles
£1.00
Maggi
Korean Spicy Creamy Cheese Noodles
£1.50
Related Products
90g
Batchelors
Super Noodles Chow Mein Flavour Noodle Block
67
£0.98
£1.09 per 100g
90g
Pot Noodle
Chinese Chow Mein Noodle
77
£0.75
£0.83 per 100g
250g
Ben's Original
Chow Mein Style Street Food
82
£2.50
£1.00 per 100g
Indo Mie
Chicken Flavour Instant Noodles
1
£0.65
60g
Lucky Me!
Philippine Lemon Kalamansi Flavour Pancit Canton Chow Mein Noodles
£0.50
£0.83 per 100g
BRAMWELLS
Chow Mein Mega Snack Noodles
£0.79
78g
Naked
Noodle Chinese Style Chow Mein
78
£1.20
£1.54 per 100g
250g
Blue Dragon
Chicken Chow Mein Noodles Ready Meal
29
£3.00
£1.20 per 100g
70g
5
Ko-Lee
Chicken Flavour Instant Noodles
16
£1.61
£0.46 per 100g
70g
Ayoola
Curry Flavour Instant Noodles
2
£0.35
£0.50 per 100g
Related Searches
Maggi
Noodles
Ramens
Sachets