Today's Deals
Help Guides
Download App
Malt O Meal
Marshmallow Mateys Cereal
320g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.72
£0.85 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.75
£0.86 per 100g
VISIT
Iceland
£3.50
£1.09 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Malt O Meal prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.72
Usually
£3.75
£2.72
Supermarket Alternatives
Asda
Rainbow Hoops 375g
£1.70
£0.45 per 100g
Morrisons
Honey Loops 375g
£1.15
£0.31 per 100g
Tesco
Frosted Flakes Cereal 500g
£0.95
£0.19 per 100g
Sainsbury's
Frosted Flakes Cereal
£0.95
Good to know
Sweet toasted oat flavour
Treasure of marshmallows
Great tasting cereals
High quality ingredients
No high fructose corn syrup
Sugar-frosted whole grain oat cereal
Good source of whole grain
Delicious way to start the day
Weight: 320g (Approx.)
see more
Reviews
3.9
36 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
Weetabix
Cereal
65
£6.75
£0.09 each
700g
Kellogg's
Fruit 'n Fibre Cereal
124
£3.45
£0.49 per 100g
350g
Kellogg's
Bluey Breakfast Cereal
110
£2.80
£0.80 per 100g
375g
Nestle
Curiously Cinnamon Cereal
559
£2.75
£0.73 per 100g
Kellogg's
Bran Flakes Cereal
169
£2.20
330g
Kellogg's
Frosties Breakfast Cereal
1
£2.00
£0.61 per 100g
375g
Nesquik
Nestle Nesquik Cereal Cereal
265
£2.50
£0.67 per 100g
500g
Sainsbury's
Cornflakes Cereal
70
£0.95
£0.19 per 100g
Weetabix
Cereal
80
£1.95
£0.16 each
420g
Kellogg's
Coco Pops Cereal
7
£2.85
£0.68 per 100g
Related Searches
Malt O Meal
Cereals