Today's Deals
Help Guides
Download App
Kellogg's
Frosties Breakfast Cereal
330g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Poundland
£2.00
£0.61 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.45
£0.74 per 100g
VISIT
Iceland
£2.50
£0.76 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Kellogg's Frosties Breakfast Cereal
£3.75
330g
Cheapest
£2.00
£0.61 per 100g
470g
£2.50
£0.53 per 100g
925g
£4.25
£0.46 per 100g
Supermarket Alternatives
Morrisons
Frosted Flakes Cereal 500g
£1.75
£0.35 per 100g
Asda
Frosted Flakes 500g
£1.15
£0.23 per 100g
Tesco
Corn Flakes 500g
£0.95
£0.19 per 100g
Sainsbury's
Frosted Flakes Cereal 500g
£0.95
£0.19 per 100g
Waitrose
Essential Corn Flakes
£1.40
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kellogg's
25g
Kellogg's
Frosties Cereal Breakfast Bar
46
£1.24
£1.24 per 100g
450g
Kellogg's
Corn Flakes Breakfast Cereal
544
£2.00
£0.44 per 100g
410g
Kellogg's
Krave Chocolate Hazelnut Cereal
57
£2.85
£0.70 per 100g
375g
Kellogg's
Fruit 'n Fibre Breakfast Cereal
124
£2.25
£0.60 per 100g
700g
Kellogg's
Fruit 'n Fibre Cereal
124
£3.45
£0.49 per 100g
350g
Kellogg's
Bluey Breakfast Cereal
109
£2.80
£0.80 per 100g
196g
Kellogg's
Variety Pack Cereal
30
£1.75
£0.11 per 100g
Kellogg's
Oaties Chocolate Breakfast Cereal
49
£3.48
330g
Kellogg's
Smacks Breakfast Cereal
£2.50
£0.76 per 100g
440g
Kellogg's
Special K Original Cereal
216
£2.85
£0.65 per 100g
Related Products
375g
Nestle
Curiously Cinnamon Cereal
559
£2.75
£0.73 per 100g
500g
Dorset Cereals
Oat Granola
41
£2.95
£0.59 per 100g
450g
Jordans
Country Crisp Honey & Nut Cereal
96
£2.50
£0.56 per 100g
375g
Golden Nuggets
Nestle Golden Nuggets Cereal
118
£2.50
£0.67 per 100g
460g
Nestle
Shreddies Honey Cereal
24
£2.50
£0.54 per 100g
515g
Nestle
Cheerios Honey Cereal Family Pack
252
£3.50
£0.68 per 100g
Iceland
Nestle Golden Grahams Breakfast Cereal
4
£2.00
Nestle
Nestle Chocolate Minis Breakfast Cereal
138
£3.00
1.1kg
Shreddies
Nestle Shreddies Original Cereal
4,080
£3.80
£0.35 per 100g
330g
Kit Kat
Nestle KitKat Milk Chocolate Breakfast Cereal
652
£2.50
£0.76 per 100g
Related Searches
Kellogg's
Cornflakes
Cereals