Today's Deals
Help Guides
Download App
Mars
Funsize Milk Chocolate Bars 20 Packs
358g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£3.50
£0.98 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£5.20
£1.45 per 100g
£3.75 NECTAR
VISIT
Tesco
£5.20
£1.45 per 100g
£3.75 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Mini Assorted Chocolate Bars 421g
£4.25
£0.04 per 100g
Tesco
Dreamy Caramel Chocolate Bars Multipack 40g
£1.65
£0.69 per 100g
Boots
No Added Sugar Swiss Milk Chocolate With Hazelnuts 100g
£2.70
£2.70 per 100g
Waitrose
Waitrose Belgian Chocolate Flaked Truffles
£4.80
Asda
Turkish Delight Thins
£2.00
Morrisons
Belgian Milk Chocolate Florentines
£3.10
see more
Good to know
Milk chocolate covered caramel and biscuit
Milk chocolate with a lightly whipped centre
Milk chocolate with soft nougat and caramel centre
Milk chocolate with soft nougat and caramel centre with peanuts
Milk chocolate with a honeycombed centre
see more
Reviews
4.2
13 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Mars
40g, 160g
Mars
Bars
3
£1.99
£1.24 per 100g
34.5g
Mars
Milk Chocolate Nougat and Caramel Centre Bar
3
£4.50
£1.09 per 100g
Mars
Maltesers Cake Bars
£2.75
£0.55 each
Mars
Maltesers Easter Mini Bunnies Bag
5
£2.00
Related Products
Fun Size
Mars Funsize Milk Chocolate Party Bag Multipack Maltesers M&M's Twix & More
49
£8.25
20g
M&M's
Minis Milk Chocolate Funsize
£4.90
£2.23 per 100g
18g
Maltesers
Chocolate Fun Size Bags 214.50
8
£4.90
£2.47 per 100g
333g
Twix
16 Funsize Caramel & Milk Chocolate Finger Biscuit Bars
43
£4.95
£1.49 per 100g
Twix
Caramel & Chocolate Bars (13x Funsize Bars)
1
£4.95
20g
Twix
Hazelnut Multipack Milk Chocolate Biscuit Bars
11
£2.70
£1.50 per 100g
540g
Birds Eye
Steamfresh Family Favourites Steam Bags
14
£2.90
£0.13 per 100g
214.5g
Maltesers
Milk & Honeycomb Funsize Snack Bags Fairtrade
8
£2.75
£1.28 per 100g
Kinder
Chocolate Medium Snack Bars Multipack
5
£0.90
23g
B&M
Twix Chocolate Biscuit Fingers Multipack
42
£3.00
£1.45 per 100g
Related Searches
Mars
Sweets
Chocolate Bars
Chocolate Multipacks
Candies