Today's Deals
Help Guides
Download App
McCoy's
Flame Grilled Steak Sharing Crisps
140g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£1.65
£1.18 per 100g
VISIT
Tesco
£2.50
£1.79 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
3.3
3 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From McCoy's
45g
McCoy's
Ridge Cut Flame Grilled Steak Crisps
20
£1.17
£2.60 per 100g
25g
McCoy's
Flame Grilled Steak Multipack Crisps
119
£1.75
£1.17 per 100g
155g
McCoy's
Coated Peanuts Flame Grilled Steak
7
£1.75
£1.13 per 100g
140g
McCoy's
Thai Sweet Chicken Sharing Crisps
£2.50
£1.79 per 100g
25g
McCoy's
Classic Variety Potato Crisps
107
£3.48
£1.16 per 100g
25g
McCoy's
Classic Variety Pack Crisps
20
£2.35
£1.57 per 100g
McCoy's
Secret Burger Sauce Multipack Crisps
31
£2.33
McCoy's
Blazin' Buffalo Chicken Wings Multipack Crisps
21
£2.35
45g
McCoy's
Hot'n'Spicy Grab Bag Crisps
1
£1.25
£2.78 per 100g
45g
McCoy's
Ridge Cut Thai Sweet Chicken Grab Bag Crisps
17
£1.25
£2.78 per 100g
Related Products
Walkers
MAX Flame Grilled Steak Sharing Crisps
£2.50
140g
Walkers
Max Sizzling Flame Grilled Steak Sharing Crisps
2
£2.24
£1.60 per 100g
27g
Walkers
MAX Sizzling Flame Grilled Steak Crisps
£2.20
£1.36 per 100g
50g
Walkers
MAX Sizzling Flame Grilled Steak Potato Crisps
£1.20
£2.40 per 100g
90g
Pot Noodle
Flame Grilled Steak
11
£0.69
£0.77 per 100g
SNACKRITE
Grilled Steak Ridged Crisps Share Bag
£1.09
ASHFIELD FARM
Flame Grilled Chicken Slices
£2.85
QUICKSTERS
Flame Grilled Beef Burger
£0.99
QUICKSTERS
Flame Grilled Quarter Pounder
£1.39
QUICKSTERS
Flame Grilled BBQ Rib
£1.29
Related Searches
McCoy's