Today's Deals
Help Guides
Download App
McCoy's
Classic Variety Potato Crisps
25g
12
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£3.48
£1.16 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.50
£1.17 per 100g
VISIT
Tesco
£3.50
£1.17 per 100g
VISIT
Iceland
£3.50
£5778.00
£1.17 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how McCoy's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.20
Usually
£3.50
£3.48
Sizes
6 x 25g
Cheapest
£1.92
£1.28 per 100g
12 x 25g
Best Value
£3.48
£1.16 per 100g
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Variety Ridged Multipack Crisps 25g
£1.65
£1.10 per 100g
Waitrose
Essential Salt & Malt Vinegar Multipack Crisps
£1.00
Tesco
Meaty Variety Crisps 25g
£1.10
£0.73 per 100g
Asda
Variety Flavour Crisps 25g, 150g
£1.00
£0.67 per 100g
Morrisons
The Best Steak Ale & Onion Crisps
£1.00
see more
Good to know
#4 in Potato Crisps
Full On Flavour
Suitable for Vegetarians
Boldly Satisfying
Discover Cricket, Get Active
Packaged in a Protective Atmosphere
Registered Trade Mark
Snacks can be enjoyed as part of a balanced diet and healthy lifestyle, including regular exercise
see more
Reviews
4.6
107 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
"Love having a selection in cupboard"
"I love mcCoys crinkle cut crisps"
"Very good no problems at all 10/10 "
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From McCoy's
25g
6
McCoy's
Classic Variety Pack Crisps
20
£2.35
£1.57 per 100g
25g
6
McCoy's
Cheddar & Onion Ridge Cut Crisps
117
£1.92
£1.28 per 100g
25g
6
McCoy's
Cheddar & Onion Variety Pack Crisps
10
£2.35
£1.57 per 100g
25g
6
McCoy's
Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Crisps
93
£1.92
£1.28 per 100g
45g
McCoy's
Cheddar & Onion Grab Bag Crisps
24
£1.25
£2.78 per 100g
25g
6
McCoy's
Salt & Vinegar Variety Pack Crisps
11
£2.35
£1.57 per 100g
45g
McCoy's
Salt & Malt Vinegar Ridge Cut Crisps
22
£1.25
£2.78 per 100g
140g
McCoy's
Salt & Malt Vinegar Sharing Crisps
£1.65
£1.18 per 100g
25g
6
McCoy's
Thai Sweet Chicken Ridge Cut Potato Crisps
116
£1.92
£1.28 per 100g
25g
6
McCoy's
Flame Grilled Steak Multipack Crisps
119
£1.75
£1.17 per 100g
Related Products
25g
14
Walkers
Classic Variety Multipack Crisps
4
£2.85
£0.81 per 100g
25g
6
Walkers
Classic Variety Multipack Crisps
95
£1.50
£1.00 per 100g
24g
6
Hula Hoops
Variety Multipack Potato Ring Crisps
69
£1.92
£1.33 per 100g
25g
20
Walkers
Classic Variety Multipack Crisps Box
143
£3.75
£0.75 per 100g
24g
12
Hula Hoops
Variety Multipack Crisps Pack
192
£3.48
£1.21 per 100g
25g
12
Walkers
Classic Variety Multipack Crisps
51
£2.80
£0.93 per 100g
22g
12
Walkers
Squares Variety Multipack Crisps
9
£2.99
£1.13 per 100g
Discos
Variety Multipack Crisps
11
£3.18
18g
20
Walkers
French Fries Assorted Multipack Snacks Crisps
32
£3.75
£1.04 per 100g
6
KP
Frisps Assorted Variety Multipack
19
£1.52
£0.25 each
Related Searches
McCoy's
Crisps
Chips
Snacks
Bags