Today's Deals
Help Guides
Download App
McCoy's
Cheddar & Onion Grab Bag Crisps
45g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.25
£2.78 per 100g
VISIT
Waitrose
£1.25
£2.78 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.25
£2.78 per 100g
VISIT
Tesco
£1.25
£2.78 per 100g
VISIT
Ebay
£56.49
£125.53 per 100g
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how McCoy's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.10
Highest
£1.25
£1.25
Supermarket Alternatives
Tesco
Mature Cheddar & Onion Crisps
£1.50
Waitrose
Essential Cheese & Onion Multipack Crisps
£1.00
Morrisons
The Best Cheddar & Onion Crisps
£1.25
Sainsbury's
Cheese & Onion Multipack Crisps 25g
£0.85
£0.57 per 100g
Asda
Salt & Vinegar Flavour Crisps 25g, 150g
£1.00
£0.67 per 100g
Iceland
Ridiculously Crispy Salt & Pepper Chips
£2.75
see more
Good to know
Cheddar & Onion Flavour Potato Crisps
Suitable for Vegetarians
Discover Cricket, Get Active
Snacks can be enjoyed as part of a balanced diet and healthy lifestyle, including regular exercise
Reviews
4.8
24 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
"They are light and full flavoured crisp"
"Love these crisps because of the crunch"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From McCoy's
25g
McCoy's
Cheddar & Onion Ridge Cut Crisps
117
£1.92
£1.28 per 100g
25g
McCoy's
Cheddar & Onion Variety Pack Crisps
10
£2.35
£1.57 per 100g
25g
McCoy's
Classic Variety Potato Crisps
107
£3.48
£1.16 per 100g
25g
McCoy's
Classic Variety Pack Crisps
20
£2.35
£1.57 per 100g
45g
McCoy's
Ridge Cut Flame Grilled Steak Crisps
20
£1.17
£2.60 per 100g
45g
McCoy's
Ridge Cut Thai Sweet Chicken Grab Bag Crisps
17
£1.25
£2.78 per 100g
45g
McCoy's
Salt & Malt Vinegar Ridge Cut Crisps
22
£1.17
£2.60 per 100g
25g
McCoy's
Thai Sweet Chicken Ridge Cut Potato Crisps
116
£1.75
£1.17 per 100g
45g
McCoy's
Hot'n'Spicy Grab Bag Crisps
1
£1.25
£2.78 per 100g
45g
McCoy's
Sizzling King Prawn Grab Bag Crisps
3
£1.25
£2.78 per 100g
Related Products
Taylors of Harrogate
Taylors Fiery Pickled Onion Ridge Cut Potato Crisps
£1.85
Taylors of Harrogate
Taylors Chip Shop Curry Sauce Flavour Ridge Cut Potato Crisps
£1.85
45g
Walkers
Cheese & Onion Grab Bag Crisps
55
£1.17
£2.60 per 100g
25g
Marmite
Crisps Ridge Cut
£1.79
£1.19 per 100g
130g
Kettle
Mature Cheddar & Red Onion Potato Chips
5
£1.50
£1.15 per 100g
150g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Beef Wellington Flavour Hand Cooked Ridge Cut Potato Crisps Taste the Difference
£1.50
£1.00 per 100g
30g
Tesco
Ridge Cut Variety Crisps
67
£1.75
£0.97 per 100g
150g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Turkey Roast Dinner Flavour Hand Cooked Ridge Cut Potato Crisps Taste the Difference
£1.50
£1.00 per 100g
45g
Walkers
Roast Chicken Crisps
£1.20
£2.67 per 100g
25g
Seabrook
Cheese & Onion Crinkle Cut Crisps
18
£1.60
£1.07 per 100g
Related Searches
McCoy's
Crisps
Snacks