Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Turkey Roast Dinner Flavour Hand Cooked Ridge Cut Potato Crisps Taste the Difference
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.50
£1.00 per 100g
£1.12 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
150g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Beef Wellington Flavour Hand Cooked Ridge Cut Potato Crisps Taste the Difference
£1.50
£1.00 per 100g
150g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Sea Salted Ridge Cut Hand Cooked Crisps Taste the Difference
£1.50
£1.00 per 100g
150g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Pigs in Blankets Ridge Crisps Taste the Difference
£1.50
£1.00 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Potato Salad Taste the Difference
£1.87
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Potato Dauphinoise Taste the Difference
£3.30
£0.83 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Mashed Potato Taste the Difference
£2.90
£0.73 per 100g
100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Vegetable Crisps Taste the Difference
£1.85
£1.85 per 100g
130g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Mortadella Slow Cooked Taste the Difference
£2.85
£2.19 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Triple Cooked Chips Taste the Difference
£2.25
450g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chunky Roast Potatoes Taste the Difference
£2.75
£0.61 per 100g
Related Products
150g
Sainsbury's
Potato Dauphinoise Flavour Hand Cooked Potato Crisps Taste the Difference
£1.50
£1.00 per 100g
Tesco Finest
Crinkle Cut Roast Beef & Horseradish Flavour Hand Cooked Crisps
£1.50
150g
Sainsbury's
Sea Salt & Cracked Black Pepper Hand Cooked Potato Crisps Taste the Difference
£1.50
£1.00 per 100g
ASDA Extra Special
Ridge Cut Smoked Paprika & Sour Cream Hand Cooked Crisps
£1.50
Taylors of Harrogate
Taylors Chip Shop Curry Sauce Flavour Ridge Cut Potato Crisps
£1.85
45g
McCoy's
Hot'n'Spicy Grab Bag Crisps
£1.25
£2.78 per 100g
Tesco Finest
Crinkle Cut Basil Pesto Flavour Hand Cooked Crisps
£1.50
45g
McCoy's
Cheddar & Onion Grab Bag Crisps
£1.25
£2.78 per 100g
Taylors of Harrogate
Taylors Fiery Pickled Onion Ridge Cut Potato Crisps
£1.85
25g
Marmite
Crisps Ridge Cut
£1.79
£1.19 per 100g