Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
CAMEMBERT DIPPER WITH RICH TOMATO CHUTNEY FLAVOUR CRISP
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.50
£1.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
150g
Tesco Finest
limited Edition Butter Chicken Flavour Crinkle Cut Potato Crisps
£1.50
£1.00 per 100g
150g
Tesco Finest
CHINESE STYLE PEKING DUCK PANCAKES CRINKLE CUT CRISP
£1.50
£1.00 per 100g
Tesco Finest
Crinkle Cut Basil Pesto Flavour Hand Cooked Crisps
£1.50
150g
Tesco Finest
Olive Tapenade flavour Pitta Chips
£1.75
£1.17 per 100g
Tesco Finest
Mature Cheddar & Onion Crisps
£1.50
150g
Tesco Finest
Chorizo & Red Pepper Flavour Tortilla Chips
£1.50
£1.00 per 100g
150g
Tesco Finest
Japanese Fried Chicken Crinkle Cut Crisps
£1.50
£1.00 per 100g
150g
Tesco Finest
Crinkle Cut Pigs In Blankets Flavour Crisps
£1.50
£1.00 per 100g
150g
Tesco Finest
Maple BBQ Crinkle Cut Handcooked Crisps
£1.50
£1.00 per 100g
150g
Tesco Finest
Limited edition crinkle cut Crispy Chilli Beef Flavour Crisps
£1.50
£1.00 per 100g
Related Products
280g
Sainsbury's
Baking Camembert with Caramelised Onion Chutney
£3.50
£1.25 per 100g
EAT & GO
Smoked Double Gloucester & Tomato with Tomato Chutney Sandwich
£1.99
275g
ASDA
Tomato Chutney
£1.33
£0.48 per 100g
Patak's
Tomato Chutney
£1.00
Waitrose Ltd
Waitrose Tomato Chutney
£2.75
SPECIALLY SELECTED
Tomato & Chilli Chutney
£1.89
Waitrose Ltd
Waitrose Spiced Tomato Chutney
£2.00
Waitrose Ltd
Waitrose Smoky Tomato & Chilli Chutney
£2.80
190g
Tracklements
Recipe No. 54 Tomato & Chilli Chutney
£3.00
£1.58 per 100g
205g
Morrisons
The Best Tomato & Chilli Chutney
£1.80
£0.88 per 100g
Related Searches
Tesco Finest