Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Olive Tapenade flavour Pitta Chips
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.75
£1.17 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
150g
Tesco Finest
Sundried Tomato Chilli & Basil Pitta Chips
£1.75
£1.17 per 100g
1.2kg
Tesco Finest
Chef's Collection Caponata Lamb Shanks
£15.00
£1.25 per 100g
355g
Tesco Finest
Lemon Crispy Chicken Schnitzel
£6.25
£1.76 per 100g
420g
Tesco Finest
Parmesan Parmigiana Crispy Chicken Breasts
£6.25
£1.49 per 100g
350g
Tesco Finest
Korean Tenders with Gochujang Sauce
£4.25
£1.21 per 100g
265g
Tesco Finest
Classic Caesar Salad Kit
£3.25
£1.23 per 100g
420g
Tesco Finest
Crispy Chicken Parmigiana
£7.50
£1.79 per 100g
290g
Tesco Finest
2 Butter Masala Hake Fishcakes
£3.75
£1.29 per 100g
Tesco Finest
2 Thai Inspired Salmon & Cod F Cakes
£3.75
350g
Tesco Finest
Wild Garlic & Herb Kievs
£4.25
£1.21 per 100g
Related Products
170g
Belazu
Black Olive Tapenade - Jar
£2.55
£1.50 per 100g
Soffle's
Rosemary & Thyme Pitta Chips
£2.45
Soffle's
Pitta Chips Chilli & Garlic
£2.45
Cypressa
Sundried Tomato Feta & Kalamata Olive Tapenade
£3.00
170g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Kalamata Olive Tapenade Taste the Difference
£2.75
£1.62 per 100g
170g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Tomato & Olive Tapenade Taste the Difference
£2.75
£1.62 per 100g
170g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Green Olive Tapenade with Lemon & Capers Taste the Difference
£2.75
£1.62 per 100g
165g
Belazu
Antipasti Roasted Pepper Tapenade
£3.75
£2.27 per 100g
185g
Old El Paso
Tortilla Chips Fajita
£2.15
£1.16 per 100g
Tesco
Tortilla Chips Cool Flavour
£0.89
Related Searches
Tesco Finest