Today's Deals
Help Guides
Download App
Milky Way
Mulitpack Chocolate Bars
21.5g
12
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.20
£1.24 per 100g
£2.75 NECTAR
VISIT
Iceland
£3.20
£1.24 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Milky Way Nougat & Milk Chocolate Snack Bars Multipack
£3.00
Milky Way Nougat & Milk Chocolate Snack Bars Multipack
Cheapest
£1.00
5 x 21.5g
£2.00
£1.86 per 100g
12 x 21.5g
£3.20
£1.24 per 100g
Reviews
4.7
15 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Milky Way
227g
Milky Way
14 Fun Size Milk Chocolate Bars
2
£3.85
£1.70 per 100g
22.5g
5
Milky Way
Crispy Rolls Biscuit & Milk Chocolate Multipack
6
£1.50
£1.33 per 100g
100g
Milky Way
Magic Star Pouch
5
£1.69
£1.69 per 100g
48g, 192g
4
Milky Way
Croissants (4Pack)
8
£1.75
£0.91 per 100g
Related Products
39g
4
Mars
Bar
39
£2.00
£1.28 per 100g
40g
4
Snickers
Peanut Multipack Chocolate Bars
42
£1.90
£1.19 per 100g
34.5g
8
Mars
Caramel Nougat & Milk Chocolate Snack Bars Multipack (8Pack)
34
£2.00
£0.72 per 100g
34.5g
8
Mars
Caramel Multipack Chocolate Bars
34
£2.75
£1.00 per 100g
22.5g
5
Twix
Milk Chocolate Crispy Rolls
4
£1.64
£1.46 per 100g
40g, 160g
4
Mars
Bars
3
£1.99
£1.24 per 100g
21g
6
Kinder
Milk Chocolate Medium Snack Bars Multipack
60
£1.69
£1.34 per 100g
4
Snickers
Chocolate Bars
3
£1.00
£0.25 each
42g
4
Galaxy
Smooth Milk Chocolate Bars Multipack
62
£1.98
£1.18 per 100g
12.5g
8
Kinder
Chocolate Bars Multipack
4
£1.25
£1.25 per 100g
Related Searches
Milky Way