Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
British Cajun Chicken Steaks
600g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£6.00
£1.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Morrisons prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£6.00
Usually
£31.00
Highest
£6.00
£6.00
Reviews
3.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
350g
Morrisons
Cajun Style Chicken Breast Steaks
8
£4.50
£1.29 per 100g
350g
Morrisons
British Tikka Chicken Breast Steaks
£4.37
£1.25 per 100g
350g
Morrisons
BBQ Lemon Garlic & Herb British Chicken Breast Steaks
7
£4.37
£1.25 per 100g
400g
Morrisons
British Pork Loin Steaks
12
£4.25
£1.06 per 100g
500g
Morrisons
British Pork Shoulder Steaks
14
£4.34
£0.87 per 100g
1kg
Morrisons
British Beef Frying Steaks
£16.00
£1.60 per 100g
1kg
Morrisons
British Pork Loin Steaks
£7.00
£0.70 per 100g
300g
Morrisons
British Turkey Breast Steaks
£4.50
£1.50 per 100g
600g
Morrisons
British Pork Loin Steaks
7
£5.00
£0.83 per 100g
1.2kg
Morrisons
Cajun Chicken Pasta Bake Family Size
£7.50
£0.63 per 100g
Related Products
505g
Sainsbury's
Fresh Breaded British Chicken Steaks
33
£4.00
£0.20 per 100g
500g
Sainsbury's
Southern Fried Breaded Fresh British Chicken Steaks
24
£4.00
£0.20 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Cajun Chicken Mini Fillets
48
£5.50
Iceland
BBQ Chicken Thin Sizzle Steaks
26
£4.00
Waitrose Ltd
Essential Frozen Chicken Steaks 4
163
£2.70
450g
Iceland
Garlic & Herb Chicken Thin Sizzle Steaks
8
£4.60
£1.02 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose British Chicken Cajun Marinated Mini Fillets
57
£5.50
180g
Sainsbury's
Cajun British Chicken Grills Ready to Eat
39
£3.25
£1.81 per 100g
270g
Stamford Street Co.
British Breaded Chicken Goujons
54
£1.95
£0.72 per 100g
1kg
Sainsbury's
British Fresh Chicken Wings
105
£2.05
£0.21 per 100g
Related Searches
Morrisons