Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
Chicken Caesar Salad
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.30
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Morrisons Chicken Caesar Salad
£3.30
185g
Cheapest
£3.00
£1.62 per 100g
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Chicken Caesar Salad 180g
£3.25
£1.81 per 100g
Waitrose
Waitrose Chicken Caesar Salad
£4.55
Tesco
Chicken & Bacon Caesar Salad 265g
£3.10
£1.17 per 100g
Asda
Chicken & Bacon Caesar Pasta Salad 290g
£2.20
£0.76 per 100g
Morrisons
Caesar Salad
£1.60
see more
Reviews
3.5
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
Morrisons
Caesar Salad
35
£1.60
Morrisons
Chicken Caesar Wrap
10
£3.40
Morrisons
Roast Chicken Skewers & Caesar Dip
£3.00
Morrisons
The Best Teriyaki Chicken Noodle Salad
£4.50
Morrisons
Salad Tomatoes
38
£1.79
Morrisons
Salad Cheese
13
£2.15
Morrisons
Salad Tomatoes
£0.99
Morrisons
Potato Salad
£2.00
£0.40 per 100g
Morrisons
Beetroot Salad
£2.10
Morrisons
Florida Salad
£2.10
Related Products
Sainsbury's
Chicken Caesar Salad
24
£3.25
£1.81 per 100g
HEALTH
Chicken Caesar Salad
£2.99
Tesco
Chicken Caesar Salad
68
£3.00
£1.62 per 100g
Tesco
Chicken & Bacon Caesar Salad
81
£3.10
£1.17 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Chicken Caesar Salad
165
£4.55
ASDA
Chicken & Bacon Caesar Pasta Salad
137
£2.20
£0.76 per 100g
Sainsbury's
Caesar Salad
79
£2.00
£0.75 per 100g
Cardini's
Caesar Dressing Original
60
£2.75
£0.79 per 100ml
Waitrose Ltd
Waitrose Caesar Salad
285
£2.45
ASDA Extra Special
Caesar Salad Dressing
40
£2.25
£0.88 per 100ml
Related Searches
Morrisons
Salads
Chicken Salads