Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
Fruity Couscous
230g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.50
£1.09 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Morrisons prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Highest
£3.99
£2.50
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
230g
Morrisons
Mediterranean Vegetable Couscous
£2.50
£1.09 per 100g
750g
Morrisons
Moroccan Couscous FTO
£5.00
£0.67 per 100g
Morrisons
Fruity Morocaan Cous Cous
£3.50
Morrisons
Nutmeg Dry Shampoo Fabulously Fruity
£1.85
Morrisons
Rich & Fruity Mince Pies
£1.50
Morrisons
Rich & Fruity Christmas Dundee Cake Serves 12
£8.50
Morrisons
Stainless Steel Reversible Round Cutters
£2.00
Morrisons
25 Battered Chicken Dippers
£2.39
Morrisons
Caribbean Dark Rum
£15.00
400g
Morrisons
Beef & Pork Lasagne
£2.00
£0.50 per 100g
Related Products
Waitrose Ltd
Fruity Moroccan Couscous Salad
£9.00
SPECIALLY SELECTED
Fruity Moroccan Inspired Couscous
£1.99
Waitrose Ltd
Waitrose Moroccan Spiced Fruity Couscous
£3.75
Tesco
Wholewheat Couscous
£1.30
Al'Fez
Pearl Couscous
£1.95
Waitrose Ltd
Waitrose Couscous
£1.35
Waitrose Ltd
Waitrose Couscous
£2.50
200g
Al'Fez
Moroccan Middle Eastern Spiced Couscous
£1.59
£0.80 per 100g
250g
Gefen
Israeli Couscous Bag
£1.25
£0.50 per 100g
110g
Sainsbury's
Roasted Vegetable Couscous
£0.75
£0.68 per 100g
Related Searches
Morrisons