Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
Mediterranean Vegetable Couscous
230g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.50
£1.09 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Morrisons prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Highest
£3.99
£2.50
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
230g
Morrisons
Fruity Couscous
£2.50
£1.09 per 100g
750g
Morrisons
Moroccan Couscous FTO
£5.00
£0.67 per 100g
400g
Morrisons
Mediterranean Style Vegetables
£2.00
£0.50 per 100g
Morrisons
Market Street Mediterranean Olive Mix
£20.00
400g
Morrisons
British Mediterranean Pork Belly Slices
£4.25
£1.06 per 100g
300g
Morrisons
British Mediterranean Style Pork Shoulder Steaks
£3.00
£0.50 per 100g
1l
Morrisons
Vegetable Oil
£1.45
£0.15 per 100ml
Morrisons
Vegetable Lasagne
£2.00
Morrisons
Vegetable Soup
£0.65
400g
Morrisons
Green Vegetable Medley
£1.65
£0.41 per 100g
Related Products
110g
Tesco
Mediterranean Style Couscous
£0.75
£0.68 per 100g
110g
Sainsbury's
Roasted Vegetable Couscous
£0.75
£0.68 per 100g
200g
Sainsbury's
Roasted Vegetable Couscous
£1.90
£0.95 per 100g
200g
Tesco
Chargrilled Vegetable Couscous
£1.90
£0.95 per 100g
Tesco
Chargrilled Vegetable Couscous
£3.75
110g
Tesco
Roasted Vegetable Flavour Couscous
£0.75
£0.68 per 100g
200g
Tesco Finest
Smoky Roasted Vegetable Couscous
£3.25
£1.63 per 100g
100g
Oxo
Mediterranean Vegetable Stock Powder
£2.00
£2.00 per 100g
100g
Ainsley Harriott
Tasty Grains Mediterranean Couscous Bulgur & Lentils
£1.35
£1.35 per 100g
Tesco Calorie Controlled
Mediterranean Style Vegetable Pasta
£3.75
Related Searches
Morrisons