Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
Hunters Chicken
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Tesco
Hunters Chicken Breast Fillets
VIEW
Morrisons
Ready To Eat Cooked Chicken Breast Mini Fillets
VIEW
Morrisons
British Chicken Breast Fillets
VIEW
Morrisons
Organic Chicken Breast Fillets
VIEW
Today's Price
See how Morrisons prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.95
Usually
£5.65
£0.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Hunters Chicken Mini Fillets
£8.20
Sainsbury's
Just Cook Hunters Chicken Breasts 430g
£4.95
£1.15 per 100g
Asda
Slow Cooked Chicken Crown with Sage & Onion Gravy 505g
£5.28
£1.05 per 100g
Iceland
Chicken & Bacon Risotto 750g
£4.00
£0.53 per 100g
Good to know
Chicken breast wrapped in smoked bacon
Cheddar, red Leicester and BBQ sauce
Ready in 40 minutes
Great with potatoes and greens
United Kingdom
see more
Reviews
3.4
10 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Morrisons
Chicken Breasts
Ready Meals
Chicken Dinners