Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
Pasta Bows In A Green Pesto Dressing FTO
750g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£5.00
£0.67 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Morrisons prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.50
Highest
£5.00
£5.00
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
750g
Morrisons
Hot Pepperoni Pasta FTO
£5.00
£0.67 per 100g
750g
Morrisons
Tuna & Sweetcorn Pasta FTO
£5.00
£0.67 per 100g
Morrisons
Pesto Chicken Pasta
£3.75
750g
Morrisons
Spicy Chicken Pasta (Serves 6) FTO
£5.00
£0.67 per 100g
750g
Morrisons
Bacon & Cheese Pasta Salad (Serves 6) FTO
£5.00
£0.67 per 100g
Morrisons
Giant 10" Chocolate Cookie It's a Boy (Serves 10) FTO
£7.00
Morrisons
Giant 10" Chocolate Cookie It's a girl (Serves 10) FTO
£7.00
Morrisons
Giant 10" Triple Chocolate Cookie Its A Boy (Serves 10) FTO
£7.00
Morrisons
Giant 10" Triple Chocolate Cookie It's a girl (Serves 10) FTO
£7.00
750g
Morrisons
Moroccan Couscous FTO
£5.00
£0.67 per 100g
Related Products
ASDA
Green Pesto Micro Pasta
£1.25
500g
Tesco
Farfalle Pasta Bows
£0.75
£0.15 per 100g
Tesco
Pesto Pasta
£1.25
200g
Sainsbury's
Pesto Pasta
£1.25
£0.63 per 100g
380g
Co-op Chicken
& Pesto Pasta
£4.35
£1.14 per 100g
Tesco
Pesto Pasta
£1.90
200g
Tesco
Pesto Pasta
£1.25
£0.63 per 100g
Tesco
Pesto Pasta
£3.75
190g
Filippo Berio
Classic Green Pesto
£2.00
£1.05 per 100g
80g
Sacla
Creamy Pesto Pasta Pot
£1.97
£2.46 per 100g
Related Searches
Morrisons