Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Farfalle Pasta Bows
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£0.75
£0.15 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£0.80
Highest
£3.80
£0.75
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Farfalle
£1.65
Asda
Farfalle 500g
£0.77
£0.15 per 100g
Sainsbury's
Farfalle Pasta 500g
£0.69
£0.14 per 100g
Tesco
Spinach Farfalle 500g
£0.75
£0.15 per 100g
Morrisons
Rigatoni 500g
£2.15
£0.43 per 100g
see more
Reviews
4.8
94 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
500g
Tesco
Spinach Farfalle
13
£0.75
£0.15 per 100g
500g
Tesco
Fusilli Pasta
81
£0.75
£0.15 per 100g
1kg
Tesco
Spaghetti Pasta
54
£1.19
£0.12 per 100g
500g
Tesco
Lasagne Pasta
47
£0.75
£0.15 per 100g
500g
Tesco
Macaroni Pasta
42
£0.69
£0.14 per 100g
500g
Tesco
Spirali Pasta
55
£0.75
£0.15 per 100g
500g
Tesco
Rigatoni Pasta
157
£0.75
£0.15 per 100g
500g
Tesco
Tagliatelle Pasta
55
£0.75
£0.15 per 100g
1kg
Tesco
Macaroni Pasta
74
£1.19
£0.12 per 100g
500g
Tesco
Linguine Pasta
81
£0.75
£0.15 per 100g
Related Products
500g
Napolina
Farfalle Pasta
10
£1.50
£0.30 per 100g
500g
Sainsbury's
Farfalle Pasta
17
£0.69
£0.14 per 100g
750g
Ragu
Farfalle Wheat Pasta
3
£1.44
£0.19 per 100g
500g
ASDA
Farfalle
64
£0.77
£0.15 per 100g
750g
Morrisons
Pasta Bows In A Green Pesto Dressing FTO
£5.00
£0.67 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Farfalle
43
£1.65
500g
Co-op
Italian Menu Farfalle
£0.69
£0.14 per 100g
Sainsbury's Home
Bows Black
£5.00
£0.83 each
Sainsbury's Home
Bows Burgundy
£5.00
£0.83 each
Paperchase
Christmas Bows
£0.04
Related Searches
Tesco
Pastas
Dried Pastas